Dovoľte, aby som sa predstavila. Volám sa Mgr. Sylvia Hromadová a pracujem ako realitný maklér pre celoslovenskú realitnú kanceláriu HALO reality. Rada sa neustále vzdelávam v legislatívnej oblasti nehnuteľností a marketingu, aby som mohla svojim klientom poskytnúť čo najlepšie služby vo všetkých aspektoch v tejto oblasti.

,,Mojim hlavným cieľom sú spokojní klienti, ktorí sa môžu na mňa kedykoľvek obrátiť.”

Baví ma práca s ľudmi, každý klient je jedinečný a má rozdielne preferencie. Či ide o rozrastajúcu sa rodinu, mladých ľudí, ktorí si kupujú svoj prvý byt, investorov, alebo niekoho kto hľadá niečo menšie…, som tu vždy na to, aby som im pomohla.

Predaj, či kúpa nehnuteľnosti je významná udalosť v živote každého človeka, no častokrát táto udalosť býva veľmi stresujúca. Budem preto veľmi rada, ak sa obrátite na mňa, a ja sa spolu s našim tímom o všetko postarám.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU