Pri vyberaní miesta, kde chcete prežiť časť Vášho života, má každý človek rôzne predstavy. No jedna vec nás všetkých spája, pre každého je to, kde tú časť života strávi veľmi dôležité. Ja som sa rozhodla, že chcem ľuďom pri tomto podstatnom rozhodnutí pomôcť vybrať ich domov.

Na to aby ste človeku vedeli vybrať domov, nie len obyčajnú nehnuteľnosť, musíte byť empatický a porozumieť jeho predstavám. Byť realitným maklérom nie je ľahké, ale ak to robíte preto, že Vás to baví, tak to nie je ani ťažké. Som veľmi rada, že dokážem robiť niečo, čo je zábava, práca a dokonca s tým pomôžete druhému a spoznáte pri tom veľa milých a dobrých ľudí:)

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: