Ildikó Bögiová patrí pod pobočku HALO reality Dunajská Streda.

V živote človeka je najdôležitejšie nájsť a vytvoriť si domov, kam sa rád vracia po náročnom dni. Miesto, ktoré si buduje so svojou rodinou, kde nachádza pokoj a bezpečie. Práca makléra spája v sebe remeslo, vedu a umenie nájsť pre klienta tú pravú nehnuteľnosť, ktorá sa stane jeho domovom.

Vo finančnom sektore pôsobím už vyše pätnásť rokov. Som univerzálny obchodník. Svoje zručnosti zo sveta obchodu a financií využívam aj pri mojej práci v odvetví realít. Zo všetkého najdôležitejšie je však pre mňa dokázať pomôcť klientovi v každej, aj tej najnetypickejšej situácii. Spokojnosť klienta je pre mňa prvoradá. Preto sa neustále vzdelávam a rozširujem svoje portfólio.

O práci vo svete realít som snívala niekoľko rokov. V konečnom rozhodnutí mi pomohla moja kolegyňa a môj manažér. V HALO reality som našla profesionálny tím kolegov, ktorí si pomáhajú a vždy si poradia, pretože majú jeden spoločný cieľ – spokojného klienta.

Popri práci realitnej maklérky pracujem v poisťovni Generali a ako hypotekárny poradca. V prvom rade som však matka, partnerka, priateľka, ktorá vytvára náš domov... u nás doma.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Veĺká spokojnosť. Môžem len odporučit. Velmi nápomocná maklerka. Nika

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia