Senčankou som sa stala pred 6 rokmi, keď sme sa sem prisťahovali do nového domčeka. Túto lokalitu však poznám veľmi dobre, nakoľko som tu navštevovala gymnázium. Neskôr som absolvovala štúdium na Fakulte managementu so zameraním na marketing. V pracovnom živote som si prešla najmä pozíciami vo finančnom sektore, v poisťovníctve, no nakoniec ma osudný vietor zavial do záhradného dizajnu. Je to kreatívna, krásna a zároveň ťažká práca, ktorá ma ale naučila proklientskému prístupu, a to najmä vytrvalosti v komunikácii s klientom a veľkej empatii. Spokojnosť klienta sa stala centrom môjho záujmu.

„Nájdi odvahu nasledovať svoje srdce a intuíciu. Oni už akosi vedia, kým sa chceš v skutočnosti stať.“ Steve Jobs

Moja cesta k realitám trvala dlhší čas. V puberte som raz vyhlásila, že sa budem zaoberať obchodom s nehnuteľnosťami. Samozrejme, že ma nikto nebral vážne, keďže detské predstavy sa časom menia :) a vlastne som na to počas tých rokov zabudla aj ja. Nastal ale čas, kedy bolo treba rozhodnúť sa, čo ďalej a začala som s prieskumom trhu práce. Viete, aký je to pocit, keď v obchode uvidíte niečo, čo Vás osloví natoľko, že bez toho nie je možné odísť? Tento pocit ovládol aj mňa pri pracovnej ponuke od spoločnosti HALO reality. Bez premýšľania som sa výzve postavila čelom. Keďže som evidovala ich prepracovaný marketing, vedela som, že budem súčasťou tímu profesionálov. Neskôr som zistila, že nie len marketing, ale aj zodpovednosť, pracovitosť a férový prístup ku každému obchodu je naozaj silnou stránkou tejto realitnej kancelárie. Za seba môžem povedať, že som sa rozhodla správne.

Urobte aj vy správne rozhodnutie, rada Vám pomôžem v oblasti, ktorá ma naozaj baví.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa trojizbový byt celá Bratislava III.

Cena okolo: 180 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt 1,5-3i, tehlový, svetlý, v dobrom pôvodnom stav, s parketami, vysoké stropy, lokalite v BA 1 alebo BA 3, v sume do 180000€.

Kúpa trojizbový byt celá Bratislava III.

Cena okolo: 180 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt 1,5-3i, tehlový, svetlý, v dobrom pôvodnom stav, s parketami, vysoké stropy, lokalite v BA 1 alebo BA 3, v sume do 180000€.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Senec

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v Senci okolí cca od 500m2 do 700m2 v cene od 50000€ do max. 70000€. Najlepšie v obci so železničnou stanicou.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Svätý Jur

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší domček so záhradou v okolí Pezinka, Svätého Jura, ....

Kúpa pozemok pre rodinný dom Veľký Grob

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok na stavbu rodinného domu s minimálnou rozlohou 800m2 v obciach Veľký Grob, Reca, Senec, Tureň.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: