Vyštudovala som jazyky a ekonómiu. Pracovala som vo viacerých profesiách, všetky mali jedno spoločné - prácu s ľuďmi. Práca realitného makléra je práve o ľuďoch, o pochopení človeka a taktiež o "čítaní" medzi vetami. Kontakt s ľuďmi človeka obohacuje a posúva ho ďalej.

Ži a nechaj žiť, svet je pre všetkých.

Asi ako kažý človek, aj ja mám rada svoje rodné mesto - Bratislavu. Poznám jej temné, aj pozitívne stránky, výhody rôznych mestských častí a jedinečnosť zákutí.

Milujem všetky ročné obdobia, každé z nich mi ponúka jednu z obľúbených činností: cestovanie - tvorenie - zber hríbov - lyžovanie. Vo voľnom čase sa venujem tvorbe umeleckých predmetov.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: