O práci realitného makléra som premýšľala dlhší čas. Baví ma sledovať nové trendy o bývaní, vývoj cien nehnuteľností, mám cit pre detaily a aj vo všednosti hľadám originalitu. Pravé to bolo kľúčové rozhodnutie prečo som si vybrala prácu s realitami. Reality nie sú pre mňa len prácou ale aj veľkým hobby. Každé ráno sa slobodne môžem rozhodnúť ako bude vyzerať môj pracovný deň a všetok čas si naplánujem tak ako mi najviac vyhovuje.

„ Úspech bez čestnosti je ako dom bez základov.”

Pri tejto práci mám možnosť stretávať každý deň nových ľudí a riešiť jedinečné situácie. Do každého obchodu sa snažím vložiť srdce a to čo robím, robím naplno a najlepšie ako viem. Záleží mi na tom, aby každý klient mal osobný prístup a profesionálny realitný servis so všetkými službami, ktoré k nemu patria. Veľmi ma teší keď si od svojich klientov nájdem pozitívne hodnotenia. Vtedy viem, že moja práca má zmysel a pre realitného makléra niet lepšej motivácie.

Rada sa stanem vašim osobným realitným maklérom. Zavolajte mi kedykoľvek a ja Vám ochotne pomôžem s predajom, kúpou, prípadne prenájmom Vášho nového domova na profesionálnej úrovni.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Boli sme spokojní s prácou realitnej maklérky. Ivan R.
Boli sme veľmi spokojní s príjemným a profesionálnym prístupom pri sprostredkovaní predaja bytu, ďakujeme za ochotu a spoľahlivosť informácií. Prajeme veľa úspechov.
Anna Michalcová
Dobrý deň p. Onuferová, chcem sa Vám touto cestou poďakovať za profesionálny prístup a spoľahlivé vybavenie predaja našej nehnuteľnosti. Do ďalšej práce Vám želám veľa pracovných úspechov. S pozdravom Chlebušová
Komunikácia bola príjemná, rýchla a ústretová. Poskytnuté informácie boli vecné. Teším sa na ďalšiu spoluprácu. Michal
Realitnú kanceláriu Halo Reality a konkrétne pani Onuferovú som si vybral na základe hodnotení na internete a nesklamal som sa. Milá, ochotná, profesionálny prístup. Všetko klapalo ako švajčiarske hodinky. Každému môžem iba odporúčať. M. B.
Veľmi príjemné vystupovanie, som celkovo spokojná. O.Š.
Sme veľmi spokojní a v prípade ďaľšej podobnej veci Vás určite vyhľadame. Bucholcer Ján a Oľga
Boli sme s prístupom vysoko spokojní.
Milá, snaživá, bystrá. M.M.
Veľká spokojnosť s profesionálnym prístupom, milým vystupovaním, ochotou a snahou. Želal by som si takýchto ľudí stretávať vždy a všade. Stanislav Zliechovsky
Prístup p. Onuferovej bol veľmi príjemný a profesionálny. Oceňujeme jej férovosť a promptnosť pri riešení našich požiadaviek ako aj ochotu sa nám venovať cez víkend. Ďakujeme, M. Š.
Vynikajúci prístup, ústretovosť maximálna spokojnosť. M.B.
Veľmi príjemné vystupovanie taktiež seriózne jednanie dochvílnosť u mňa 10 bodov z 10.
Dobry den,mala som moznost spoznat slecnu Onuferovu pri kupe mojho noveho bytiku aj napriek mnozstvom prekazok, rieseni, cakani som bola neskutocne spokojna a vsetko sme nakoniec uspesne dotiahli do konca. Bola tam pravidelna komunikacia, informovanost o postupoch ochota prist po mna vzdy, ked bolo treba riesit zalezitosti v kancelarii nakolko som mala problem sa tam dopravit. Musim podakovat i p.Sedliakovej, manazerke v Halo reality za jej velku pomoc a skusenosti, ochota pomoct i pri rieseni problemov predaja rodinneho domu, ktory som predavala cez inu ZV realitku s ktorou som nebola spokojna. Mala som moznost porovnat dve realitky naraz Halo reality jedna s klientami na vysokej profesionalnej urovni, ludskym a prijemnym vystupovanim co nemozem povedat o druhej realitke, kde som nemala skoro ziadne informacie o postupoch, nedorucenej posty a mnoho dalsich zalezitostiach, co asi neboli v poriadku, bola som oklamana a prisla som o nemalu sumu penazi, no z mojej strany mozem len odporucit, su to uzasne velmi mile a zodpovedne zienky. Vsetkym zelam len jedno, stastny koniec pri kupe i predaji a hlavne vsetko na papieri, preverovat, kym do niekoho ruk vlozite doveru, pekny dnik vsetkym prajem.
Monika Víznerova
Ešte nemáme všetky veci doriešené, ale doposiaľ som so slečnou velmi spokojna, serióznosť jednania, spoľahlivosť, dôvera. Lucia Luptakova

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa garsonka Zvolen- Zlatý potok

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku na sídlisku Zlatý potok. Cena do 50000€ a výmera cca 25m2. Platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Cena okolo: 55 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene na sídlisku Zlatý potok alebo Západ. Najviac by vyhovovalo ak by bol aspoň čiastočne zrekonštruovaný. Cena do 55000€, platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Zvolen centrum

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene v centre mesta alebo v jeho blízkosti peši do 10min. Najviac by vyhovovalo ak by bol aspoň čiastočne zrekonštruovaný. Cena do 65000€, platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene. Aspoň čiastočná rekonštrukcia, výhodou je balkón a výťah. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Cena okolo: 48 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene aspoň čiastočne zrekonštruovaný. Lokalita sídlisko Západ, Zlatý potok, Podborová prípadne obec Kováčová.

Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene. Na lokalite a stave nezáleží. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene okrem Sekiera, cena do 60000€. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Cena okolo: 46 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene na sídlisku Západ. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruovaný, výhodou je balkón a vyššie poschodie. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt na sídlisku Zlatý potok. Minimálne čiastočná alebo kompletná rekonštrukcia. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene. Na stave nehnuteľnosti nezáleží. Cena do 60000€ a výmera aspoň 35m2. Platba v hotovosti.

Nájom jednoizbový byt Zvolen

Cena okolo: 350€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prenájom jednoizbového bytu. Byt by mal byť kompletne zariadený alebo aspoň čiastočne zariadený. Mesačný nájom do 350€. Ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa dvojizbový byt okr. Zvolen

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom stave Zvolen a okolie. Cena do 60000€.

Kúpa dvojizbový byt okres Zvolen

Cena okolo: 42 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v obci Pliešovce. Lokalita môže byť aj: Dobrá Niva, Sása, prípadne iná obec blízko Zvolena. Uprednostňujeme kompletnú rekonštrukciu. Platba v hotovosti. Vopred ďakujem za vaše ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Babiná

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový alebo trojizbový byt v obci Babiná, prípadne obec Pliešovce alebo Dobrá Niva. Byt by mal byť zrekonštruovaný a pripravený na nasťahovanie sa. Cena do 50000€. Platba v hotovosti

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Bystrici- na lokalite nezáleží. Výhodou je balkón a výťah. Cena do 90000€, výmera aspoň 55m2. Platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici- na lokalite nezáleží. Kompletná rekonštrukcia je výhodou. Cena do 65000€, výmera aspoň 40m2. Platba v hotovosti. Ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Kováčová

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v obci Kováčová alebo Sliač. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruovaný. Plocha bytu cca 50m2 a cena do 65000€. Platba v hotovosti.

Nájom dvojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 450€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prenájom dvojizbového bytu. Byt by mal byť kompletne zariadený alebo aspoň čiastočne zariadený, veľkou výhodou je balkón. Mesačný nájom do 450€. Ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene- Sídlisko Sekier. Výmera bytu cca 55m2 a cena do 75000€. Platba v hotovosti. Ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene na sídlisku Sekier. Na stave nezáleží, môže byť aj pôvodný stav. Cena do 75000€, platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za ponuky.

Kúpa dvojizbový byt okres Zvolen

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene alebo v okolí do 15km. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruovaný. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt do 80000€ vo Zvolene okrem sídliska Sekier.

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene. Na lokalite a stave nezáleží. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám dvojizbový byt. Podmienkou je murované jadro, balkón, výťah a pivnica.

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný dvojizbový byt vo Zvolene. Pri vyššom poschodí je podmienkou výťah.

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový zrekonštruovaný byt vo Zvolene. Lokalita: centrum, sídlisko Západ alebo sídlisko Zlatý potok, Sekier nie. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt aspoň čiastočne zrekonštruovaný v okrese ZV alebo BB. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt najlepšie v pôvodnom stave. Byt kupuje ako investíciu. Cena do 70000€ a výmera cca 55m2. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Banskej Bystrici. Byt by mal byť kompletne zrekonštruovaný. Výhodou je balkón a výťah. Cena do 130000€, výmera aspoň 75m2. Platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa trojizbový byt Budča

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v obci Budča, prípadne iná obec blízko mesta Zvolen. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruovaný. Plocha bytu cca 70m2 a cena do 75000€. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Kováčová

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v obci Kováčová. Cena do 95000€. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Kováčová

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v obci Kováčová. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruovaný. Plocha bytu cca 75m2 a cena do 90000€. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Lieskovec

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v obci Lieskovec. Byt by mal byť kompletne zrekonštruovaný. Platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa trojizbový byt Očová

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v obci Očová, prípadne okolité obce. Najlepšie kompletne zrekonštruovaný a zariadený. Cena do 75000€, platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Pliešovce

Cena okolo: 48 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový alebo dvojizbový byt v obci Pliešovce. Lokalita môže byť aj: Dobrá Niva a Sása. Preferujeme skôr kompletnú rekonštrukciu. Platba v hotovosti. Vopred ďakujem za vaše ponuky.

Kúpa trojizbový byt Pliešovce

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v obci Pliešovce. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Sása

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový alebo dvojizbový byt v obci Sása. Lokalita môže byť aj: Dobrá Niva a Pliešovce. Preferujeme kompletnú rekonštrukciu. Platba v hotovosti. Vopred ďakujem za vaše ponuky.

Kúpa trojizbový byt Sliač

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v obci Sliač. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruovaný. Plocha bytu cca 75m2 a cena do 90000€. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Sliač

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v obci Sliač. Cena do 90000€. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt vo Zvolene, najlepšie sídlisko Západ alebo Zlatý potok. Cena cca 90000€

Kúpa trojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 95 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt do 95000€ vo Zvolene, okrem sídliska Sekier.

Kúpa trojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene. Lokalita: sídlisko Západ, Zlatý potok alebo centrum.

Kúpa trojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétnu klientku súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene. Najviac by vyhovoval byt v pôvodnom stave. Cena do 100000€, platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene na sídlisku Sekier. Na stave nezáleží, môže byť aj pôvodný stav. Cena do 90000€, platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za ponuky.

Kúpa trojizbový byt Zvolen centrum

Cena okolo: 160 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene v centre mesta. Na stave nezáleží, môže byť aj pôvodný stav. Cena do 160000€, obytná plocha aspoň 75m2. Vopred ďakujeme za ponuky.

Kúpa trojizbový byt Zvolen- centrum

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v centre mesta Zvolen. Najviac by vyhovoval byt v pôvodnom stave,cena do 100000€. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt po rekonštrukcii s balkónom/lodžiou a výťahom vo Zvolene na sídlisku Západ. Cena do 120000€, platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Zvolen- Západ

Cena okolo: 95 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt na sídlisku Západ. Na stave nehnuteľnosti nezáleží, ale aspoň čiastočná rekonštrukcia poteší. Cena do 95000€ a cca 75m2. Platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa trojizbový byt Zvolen- Zlatý potok

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt na sídlisku Zlatý potok. Podmienkou je aspoň čiastočná rekonštrukcia. Cena do 100000€ a cca 75m2. Platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa bytu- Zvolen

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene. Na lokalite nezáleží, byt kupuje ako investíciu. Cena do 120000€, rozloha bytu cca 75m2. Platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa trojizbový byt Zvolen - Sekier

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene- Sídlisko Sekier. Podmienkou je aspoň čiastočná rekonštrukcia. Výmera bytu cca 75m2 a cena do 100000€. Platba v hotovosti. Ďakujeme za všetky ponuky.

Nájom trojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 550€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prenájom trojizbového bytu. Mesačný nájom do 550€. Ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa štvorizbový byt Pliešovce

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v obci Pliešovce, prípadne trojizbový byt. Výhodou je ak by bol kompletne zrekonštruovaný. Cena do 60000€, platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa štvorizbový byt Zvolen

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt na sídlisku Západ vo Zvolene. Najviac by vyhovoval byt v pôvodnom stave, ale môže byť aj zrekonštruovaný.

Kúpa štvorizbový byt Zvolen

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt s balkónom vo Zvolene - sídlisko Západ.

Kúpa štvorizbový byt Zvolen

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt vo Zvolene. Podmienkou je výťah a balkón.

Kúpa rodinný dom okr. Banská Bystrica

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dom v pôvodnom stave okres Banská Bystrica. Cena do 60000€.

Kúpa rodinný dom Budča

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Budča, prípadne v nejakej inej obci blízko Zvolena. Cena od 120000€ do 150000€, pozemok aspoň 600m2. Platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa rodinný dom Dobrá Niva

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt alebo menší dom v obci Dobrá Niva, prípadne okolité obce ako sú Podzámčok, Sása a Pliešovce. Cena do 60000€. Platba v hotovosti. Ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa rodinný dom Kováčová

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Kováčová, prípadne v nejakej inej obci blízko Zvolena. Cena od 70000€ do 100000€ záleží na stave nehnuteľnosti. Platba v hotovosti. Vopred ďakujem za všetky ponuky.

Kúpa rodinný dom Lieskovec

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Lieskovec, prípadne v nejakej inej obci blízko Zvolena. Cena od 100000€ do 140000€, pozemok aspoň 500m2. Platba v hotovosti. Vopred ďakujem za všetky ponuky.

Kúpa rodinný dom Očová

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Očová, prípadne v nejakej inej obci blízko Zvolena. Cena od 70000€ do 100000€ záleží na stave nehnuteľnosti. Platba v hotovosti. Vopred ďakujem za všetky ponuky.

Kúpa rodinný dom Podzámčok

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Podzámčok, prípadne v nejakej inej obci blízko Zvolena. Cena od 70000€ do 100000€ záleží na stave nehnuteľnosti. Platba v hotovosti. Vopred ďakujem za všetky ponuky.

Kúpa rodinný dom Sliač

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Sliač, prípadne v nejakej inej obci blízko Zvolena. Cena od 100000€ do 130000€ záleží na stave nehnuteľnosti. Platba v hotovosti. Vopred ďakujem za všetky ponuky.

Kúpa rodinný dom Sliač

Cena okolo: 160 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Sliač, prípadne okolité obce ako sú Kováčová, Sielnica alebo Veľká Lúka. Dom by mal byť vo veľmi dobrom stave. Cena do 160000€. Platba v hotovosti. Ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa rodinný dom Zvolen

Cena okolo: 180 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám rodinný dom vo Zvolene. Na lokalite nezáleží. Dom by mal byť v dobrom stave, najlepšie aby sa tam hneď dalo bývať. Platba v hotovosti. Vopred ďakujem za všetky ponuky.

Kúpa rodinný dom Zvolen

Cena okolo: 160 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme bezbariérový dom vo Zvolene. Cena cca 160 000€, výmera 100-120m2.

Kúpa rodinný dom Zvolen

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom alebo chatu v okolí Zvolena, okruh najviac 25km. Platba v hotovosti. Cena od 55000€ do 65000€.

Kúpa rodinný dom okres Zvolen

Cena okolo: 140 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Sielnica, prípadne iná obec v okolí do 10km. Výmera pozemku aspoň 400m2, cena od 90000€ - 140000€. Cena závisí od stavu nehnuteľnosti. Platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa chata Turová

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu, dom alebo chatku s pozemkom v obci Turová alebo v okolí Zvolena- okruh 30km. Pozemok by mal mať aspoň 400m2 a chata obytnú plochu cca 100m2. Platba v hotovosti.

Kúpa chata- okres Zvolen, Detva, Krupina

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu alebo starší dom v okrese Zvolen, Detva alebo Krupina. Cena okolo 60000€ a plocha pozemku aspoň 400m2. Za všetky ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa chata Zvolen

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu v príjemnom a tichom prostredí vo Zvolene. Chata by mala byť murovaná a pozemok o rozlohe cca 400m2. Platba v hotovosti.

Kúpa chata okres Zvolen

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu alebo starší rodinný dom vhodný na chalupu. Najvhodnejšie obce: Turová, Tŕnie, Miachalková, Očová, Pliešovce a iné miesto kde je krásna príroda. Platba v hotovosti. Ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr. Banská Bystrica

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu v okolí Banskej Bystrice - okruh 15km. Najvhodnejšia lokalita je Badín, Rakytovce, Slovenská Ľupča alebo Dolná Mičiná. Výmera pozemku od 600m2 do 1000m2. Cena do 70000€, platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr. Banská Bystrica

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu v okolí BB, okruh 15km. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok pre výstavbu rodinného domu s IS priamo na pozemku. Lokalita Banská Bystrica- okruh 20km. Výmera pozemku 600-800m2, cena do 70000€. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Breziny

Cena okolo: 12 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v okrese Zvolen. Rozloha cca 500m2 s inžinierskymi sieťami priamo na pozemku. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Slovenská Ľupča

Cena okolo: 54 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v Slovenskej Ľupči- lokalita "pri kríži". Rozmer pozemku cca 900m2 a cena do 54000€. Platba v hotovosti!

Kúpa pozemok pre rodinný dom Slovenská Ľupča

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v Slovenskej Ľupči, prípadne iná obec blízko Banskej Bystrice. Pozemok by mal byť rovinatý a slnečný. Výmera cca 800m2 a cena do 65000€. Platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr.Zvolen

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok pre výstavbu rodinného domu v okolí mesta Zvolen, okruh do 20km. Pozemok by mal byť rovinatý a s dostupnými IS, výmera od 500-1000m2. Cena záleží hlavne od lokality. Platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Zvolen

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu. Lokalita najlepšie okolie Zvolena do 10-20km. Výmera 500-700m2, cena do 50000€. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok-záhrada Zvolen

Cena okolo: 6 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme záhradu na Zlatom potoku. Rozloha cca 400m2, cena do 6000€.

Kúpa chalupa okres Zvolen

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu, dom alebo chatku s pozemkom v obci Tŕnie alebo v okolí Zvolena- okruh 30km. Pozemok by mal mať aspoň 400m2 a chata obytnú plochu cca 100m2. Platba v hotovosti.

Kúpa chalupa Zvolen

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dom alebo chalupu na pozemku cca 600m2. Lokalita Zvolen okolie do 20km. Nehnuteľnosť by mala byť v čo najlepšom stave bez nutných rekonštrukcií. Platba v hotovosti

Nájom obchodný priestor Zvolen

Cena okolo: 800€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme obchodný priestor na dlhodobý prenájom v centre Zvolena. Priestor bude využívaný ako predajňa.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti: