Po takmer 20 ročnom pôsobení v stavebníctve som sa rozhodol svoje skúsenosti preniesť do sveta realít a prostredníctvom práce realitného makléra pomôcť pri výbere tej správnej nehnuteľnosti.

Všetko je možné.

Svet realít ma nekonečné možnosti,v ktorom sa stretávam stále s novými výzvami.

Spolupracovať s HALO reality som sa rozhodol na základe férového prístupu a zvučnosti mena tejto spoločnosti. Jej som vďačný za prejavenú dôveru, a dúfam že sa mi podarí presadiť sa v realitnom trhu medzi tých najlepších.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Úplná spokojnosť a fajn spolupráca s p. Sedlakom. Dakujem. Maria G.
Veľmi šikovný mladý muž. Vyzná sa v danej oblasti, vie osloviť už hneď na začiatku. Ďalej neviem, išlo o prvé stretnutie. Ladislav T.
Maximálna spokojnosť s prácou makléra. MH
Nakoľko je v odbore skúsený a vie nám aj poradiť pri rekonštrukcii, boli sme veľmi spokojní. S pozdravom Miroslav Vrabeľ
Úplná spokojnosť. M.M.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa trojizbový byt okr.

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izb.byt v meste Stará Ľubovňa.

Kúpa pozemok Litmanová

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obci Litmanová okr.SL. s blízkym dosahom elekt. en. v rozsahu od 1000m2 do 3000m2 po dohode aj viac , tichom nerušenom prostredí a bezproblémovým prístupom.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Raslavice

Cena okolo: 10 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok cca 600m2 v okoli Raslavic. s moznostou blizkeho napojenia IS. v moze aj s existujucou budovou.Podmienka pristup na Vlak a Autobus.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Záhradné

Pre konkrétneho klienta hľadáme stavebný pozemok pod lesom v obci Záhradné.

Kúpa poľnohospodárska pôda okr.

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám 15 ha.poľnohospodársky pozemok s možnosťou pripojenia na EL.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti: