Dovoľte aby som sa vám predstavila. Volám sa Ing. Hana Dubovská a v realitnom biznise pracujem už 10 rokov. Za celú dobu som predala a prenajala už niekoľko desiatok nehnuteľností v hodnote cez 10. 000.000 EUR. Ako regionálny manažér riadim tím odborníkov v oblasti realít pre okres: Banská Bystrica a Brezno.

Mojím hlavným cieľom je spokojný klient a verím, že ja i môj tím vám profesionálne zabezpečí predaj či kúpu vašej nehnuteľnosti. V spoločnosti HALO reality pracujem hlavne preto, že v našej spoločnosti vždy bola, je a vždy bude spokojnosť klienta na prvom mieste. Práca realitného makléra je poslaním a verím tomu, že i ja vám pomôžem zabezpečiť sen o vašom vysnívanom bývaní.

Vianočná súťaž "Kávovary už čakajú na každého nášho klienta"

Každý môj klient, ktorý v stanovenom termíne uzatvorí exkluzívnu zmluvu na predaj svojej nehnuteľnosti, dostane od nás kávovar Dolce Gusto ako darček pri podpise zmluvy.

Trvanie súťaže
12.10.2020 – 31.12.2020

Podmienky zmluvy:
Doba trvania exkluzívnej zmluvy je minimálne 6 mesiacov pri predaji bytu a 12 mesiacov pri predaji rodinného domu, pozemku, chaty alebo chalupy. Kávovar dostane jeden zástupca uvedený na danej zmluve bez rozdielu, či danú nehnuteľnosť predáme alebo nie.

Ďaľšie auto s novým dizajnom polepu HALO reality stretnete v Banskej Bystrici a okolí, jazdí na ňom Ing. Hana Dubovská.

Formulu HALO reality stretnete opäť v Banskej Bystrici, jazdí na nej najlepšia maklérka mesiaca máj, Ing. Hana Dubovská. Gratulujeme!

Už naše druhé auto s logom HALO reality v Banskej Bystrici, ktoré sa nedá nevšímnúť na aute manažérky Ing. Hany Dubovskej.

Opäť sme natáčali reláciu Nové bývanie s Vladimírom Voštinárom, v ktorej budete môcť vidieť našu zástupkyňu Ing. Hanu Dubovskú z Banskej Bystrice priamo v akcii. Prezradíme, že išlo o byt v obytnom dome Mansion a relácia sa bude vysielať po prázdninách v priebehu septembra.

HALO reality Auto pre najlepšieho makléra mesiaca jún 2016 putuje opäť do Banskej Bystrice, prevzala si ho manažérka Ing. Hana Dubovská. Gratulujeme!

HALO reality Auto pre najlepšieho makléra mesiaca apríl 2016 putuje prvykrát do Banskej Bystrice, prevzala si ho manažérka Ing. Hana Dubovská. Gratulujeme!

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, dvojizbový byt Selce, Potočná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Selce, Potočná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

97 500 €
Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda, tri lodžie - EXKLUZÍVNE HALO...

Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda, tri lodžie - EXKLUZÍVNE HALO...

122 666 €
Predaj, rodinný dom Donovaly - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Donovaly - ZNÍŽENÁ CENA

394 000 €
Prenájom, kancelársky priestor Banská Bystrica, Centrum, Nám. Š Mojzesa

Prenájom, kancelársky priestor Banská Bystrica, Centrum, Nám. Š Mojzesa

290 €/mesiac
Predaj, trojizbový byt s lodžiou Zvolen

Predaj, trojizbový byt s lodžiou Zvolen

99 900 €
Predaj, chalupa Jarabá - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, chalupa Jarabá - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

74 990 €
Prenájom, kancelársky priestor Banská Bystrica, Centrum, Nám. Š.Mojzesa

Prenájom, kancelársky priestor Banská Bystrica, Centrum, Nám. Š.Mojzesa

495 €/mesiac
Prenájom, administratívny priestor Banská Bystrica, Centrum, Námestie Slobody ...

Prenájom, administratívny priestor Banská Bystrica, Centrum, Námestie Slobody ...

5 000 €/mesiac
Prenájom, trojizbový byt Hronsek - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, trojizbový byt Hronsek - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

600 €
Predaj, rodinný dom Ráztoka - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Ráztoka - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

159 000 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1210 m2 Malachov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1210 m2 Malachov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

49 950 €

Moji spokojní klienti:

Spokojná klientka z Banskej Bystrice s manažérkou pobočky Ing. Hanou Dubovskou pri preberaní nehnuteľnosti.

S pani Hanou Dubovskou som veľmi, veľmi spokojný. V minulosti som využíval služby iných realitných firiem a iných maklérov. Môžem objektívne porovnávať. Halo reality a pani Hana Dubovská sú najlepší. Ladislav Poór
S prácou maklérky sme boli spokojní. Veľmi milý a trpezlivý prístup ako k predávajúcim, tak aj ku kupujúcim, za čo jeje úprimne ďakujeme. Hrčka Vladimír
Požiadal som pani Dubovskú, aby predala môj byt a to bolo najlepšie rozhodnutie. Už pri prvej konverzácii a prezentácii bytu som sa mohol zoznámiť s jej profesionálnym prístupom a získať nahliadnutie do jej skvelých skúseností v tejto oblasti. Celý proces predaja bytu bol veľmi rýchly a vďaka vynikajúcej príprave pani Dubovskej, tiež príjemne plynulý. Celkovo teda skvelé a môžem len odporučiť.
René Pour
Maximálna spokojnosť. Profesionalita a rýchlosť. Dano
Výborná spolupráca, profesionalita a ochota. ZH
Rýchlo, promptne skvelo, ku vseobecnej spokojnosti, vyborne. Péterová
Absolutna spokojnost s velmi profesionalnymi sluzbami p. Dubovskej, jej efektivnou komunikaciou, maximalnou ochotou, pristupom a samozrejme najma vysledkami (byt predany za viac a rychlejsie ako som cakal). Takze ju mozem len vrelo odporucat a tymto sposobom jej este raz velmi pekne dakujem. J.K.
Zahájenie spolupráce /objednávka služby/ bola a doteraz prebieha na profesionálnej úrovni. Spolupracujeme a dúfam, že projekt ako taký bude ukončený s obojstrannou spokojnosťou. Ďakujem, L.U.
Velmi sme boli spokojny s pani Dubovskou! Bez chybna. Prijemny pristup mala, aj co sa tykalo neodcakancych detailov kt. vyskytli v procese, a bolo z ich vela. Vzdy mala cas pre nas a pre tych problemov co bolo treba riesit, aj mimo kancelarskych hodin. AB
Boli sme veľmi spokojny.
Korektné a promtné jednanie. Vincze
Dobrý deň, kupovala som cez pani Ing. Hanu Dubovskou byt v Banskej Bystrici. Môžem jej služby vrelo odporučiť. Je určite profesionálom vo svojom odbore. Jana
S pani Dubovskou som bola veľmi spokojná. Je veľmi milá a ústretová a ochotná pomôcť. Mária Majerová
Úplná spokojnosť. Radoslav E.
S Vašimi službami a hlavne s maklérom p.Dubovskou som bola veľmi spokojná a Vaše služby využijem aj v budúcnosti.
Pani Dubovská je veľmi schopná maklérka. Obert
Profesionálny a seriózny prístup. J.B.
Veľmi milé správanie k mojej osobe a ochota mi vyhovieť v tom že som si mohla vybrať deň uhradenia a že som sa mohla opýtať čomu som nerozumela som veľmi spokojná s pani Dubovskou. Ďakujem za príjemnú spoluprácu. :)
Som spokojny! Na to, ze som vsetko riesil dialkovo sa nemozem na nic stazovat. Rad sa na Vas obratim aj nabuduce. Dakujem! Róbert
Som veľmi spokojná s prístupom a s rýchlim riešením. Eniko Borlášová
Dobrý deň, chcem poďakovať pani Ing. Hane Dubovskej za predaj môjho bytu. Do týždňa bol predaný. Veľmi pekne ďakujem.
Sme spokojní...pani maklérka nám pomohla k nášmu novému domovu. Vždy ochotná a ústretová vyhovieť. Ďakujeme :-) Eva a Ján
Dobrý deň, touto cestou by som sa veľmi rada poďakovala pani maklérke Hanke Dubovskej za jej čas a profesionálny prístup pri kúpe nášho krásneho bytu v Banskej Bystrici. Ochota, dôvera, promptnosť, ústretovosť, prístup ku klientovi, profesionalita to je to, s čím sme sa u nej stretli. Keďže sme boli klienti, ktorí momentálne žijú v zahraničí a boli sme časovo naozaj veľmi obmedzení, tak sme potrebovali niekoho kto nám na 100% vyjde v ústrety. Veci, ako vybavenie znaleckého posudku za jeden deň, v ďaka pani Dubovskej, ochota odpovedať na naše otázky a byť v telefonickom kontakte vždy keď sme to potrebovali nám nesmierne uľahčili starosti pri vybavovaní.
Každopádne v budúcnosti pri akejkoľvek ďalšej kúpe, to bude práve Vaša HALO reality, na ktorú sa zase veľmi radi obrátime a ktorú môžem naozaj len vrelo odporúčať a to aj v ďaka pani Dubovskej pre jej profesionálny a priateľsky prístup a nadštandardné služby ktoré nám ňou boli poskytnuté!!
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. S pozdravom, Sobolova
Veľmi som bola spokojná s prácou pani Ing. Hany Dubovskej. Zabezpečila pre mňa v pri kúpe bytu v Banskej Bystrici úplne všetko, vrátane kúpy bytu, hypotéky i postenia nehnuteľnosti. Jediné čo som spravila bolo , že som podpisovala listiny.
Veľmi pekne ďakujem. Lucia
Ďakujeme, sme s vašim maklérom spokojní
Ján K.
Dobrý den,
na konci záři 2015 jsem se obrátil na paní Dubovskou se žádostí o pomoc s prodejem druzstevniho bytu v BB. Již po telefonu mně paní Dubovská překvapila zájmem a nabídla mne služby, které byly velmi nadstandardní. Problém totiž byl v tom, ze v BB neziji a mám to tam asi 500 km. Při mé první návštěvě jsme uzavřeli jednostrankovou smlouvu o zastupování, dohodli výši provize, předal jsem paní Dubovske klíče a odjel do Cech. Asi za měsíc mne paní Dubovská informovala, ze ma na můj byt zájemce, ze je ale nutné vyměnit okna. Sama mne nabídla, ze sežene firmu a o celou záležitost se postará. Asi za 2 týdny mne přišly obrázky s novými okny a faktura na úhradu přesně tak jak jsme si to předem odsouhlasili. Klient pak uhradil rezervační zálohu a na zacatku prosince jsme na družstvu uskutečnili převod. Opět měla paní Dubovská vše perfektně připravené, cela transakce proběhla pro všechny strany absolutně bez problémů. Chtěl bych paní Dubovske tímto poděkovat za perfektní a profesionální služby.
Vladislav Hodáč

Dobry den,
chcem sa prostrednictvom Vas podakovat p. Hane Dubovskej, ze nam pomohla splnit sen o nasom novom byvani. S profesionalnym pristupom a ochotou v rekordne kratkom case nam pomohla kupit byt, ktory splna vsetky nase predstavy. Akurat vcera sme si boli po kluce a Vianoce uz mozme stravit vo svojom. V dnesnej uponahlanej dobe sa dobre slovo a pomoc ceni. Este raz dakujem a zelam p. Dudovskej, ako aj Vam vela spokojnych klientov.
S pozdravom
Andrea S.

Dobrý deň, chceli by sme sa týmto poďakovať pani Ing. Hane Dubovskej, za profesionálny, ľudský a príjemný prístup pri kúpe domu v obci Ľubietová. Veľmi milo nás to prekvapilo. Ďakujeme týmto i vašej agentúre. Manželia M.
23
ĎAĽŠÍCH

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa, trojizbový byt v Banskej Bystrici

Cena okolo: 90 000€
Kúpime trojizbový byt v Banskej Bystrici. Platba v hotovosti. Súrne.

Kúpa, jednoizbový byt v Banskej Bystrici

Cena okolo: 55 000€
Hľadáme pre klienta jednoizbový byt v Banskej Bystrici. Lokalita nerozhoduje. Platba v hotovosti. Ponúknite prosím

Prenájom jednoizbového bytu v Banskej Bystrici

Cena okolo: 350€
Hľadáme na prenájom pre nášho klienta jednoizbový byt v Banskej Bystrici. Cena za prenájom i s energiami do 350,- EUR. Môže byť i bauring.

Kúpa jednoizbový byt okr.

Cena okolo: 55 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v banskej Bystrici

Kúpa jednoizbový byt okr.

Cena okolo: 55 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt v Sásovej. Platba v hotovosti

KÚPA, jednoizbový byt v Banskej Bystrici, Sásová

Cena okolo: 50 000€

Kúpa, jednoizbový byt, Banská bystrica, sásová

Cena okolo: 45 000€
platba v hotovosti

Kúpa, jednoizbový byt , Zvolen, Sekier

Cena okolo: 30 000€
Súrne kúpim jednoizbový byt vo Zvolene, Sekier

Kúpim jednoizbový byt s balkónom, Banská Bystrica

Cena okolo: 50 000€

Kúpa, jednoizbový byt v Banskej Bystrici

Cena okolo: 52 000€
Kúpime jednoizbový byt v Banskej Bystrici s balkónom. Cena do 52.000 EUR. Ponúknite prosím .

Kúpa, jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 50 000€

Kúpa, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

Cena okolo: 50 000€
Súrne kúpime byt v Banskej Bystrici do 50.000,- EUR

Kúpa, jednoizbový byt Banská Bystrica

Kúpime jednoizbový byt v Banskej Bystrici. Cena do 50.000 EUR. Lokalita nerozhoduje.

Prenájom jednoizbového bytu v Banskej Bystrici

Cena okolo: 350€
Hľadáme pre klienta na prenájom jednoizbový byt v Banskej Bystrici. Poplatok realitnej kancelárii je 150,- EUR . Zabezpečíme celý právny servis.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici. Lokalita nerozhoduje. Súrne !!!! Za ponuky vopred ďakujem. Kontaktujte ma prosím na hanadubovska@haloreality.sk alebo telefonicky 0903 503 355.

Nájom jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 380€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom jednoizbový byt v Banskej Bystrici. Cena do 380 EUR vrátane poplatkov. Poplatok pre RK je 150 EUR.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt na ulici Javornícka v Banskej Bystrici. Ponúknite

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici, časť Sásová. Ponúknite prosím, ako darček od nás dostanete kávovar.

Kúpa, jednoizbový byt , Slovenská Ľupča, Príboj

Cena okolo: 32 000€
Kúpim byt v slovenskej Ľupči, Príboj, súrne

Kúpa, dvojizbový byt v Banskej Bystrici

Cena okolo: 80 000€
Hľadáme pre klienta dvojizbový byt v banskej Bystrici , uprednostníme pôvodný stav .

Kúpa, dvojizbový byt v Banskej Bystrici , Sásová

Kúpime dvojizbový byt v Banskej Bystrici, typu MNKS. Ponúknite

Kúpa dvojizbový byt okr.

Cena okolo: 100 000€
Súrne kúpime trojizb ový byt v Banskej Bystrici. Hypotéka je predschválená- vystavený certifikát. Uprednostníme komplet rekonštrukciu alebo novostavbu.

Kúpa dvojizbový byt okr.

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v novostavbe alebo po kompletnej rekonštrukcii.

Kúpa dvojizbový byt okr. Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbová byt byt v Banskej Bystrici. Lokalita- Sídlisko, Uhlisko , Stará Sásová, Fončorda. Môže byť aj pôvodný stav.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Bystrici, časť Fončorda. Ponúknite prosím, ako darček od nás dostanete kávovar.

Nájom dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 450€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prenájom dvojizbového bytu. Platba vopred na dlhšie obdobie. Súrne.

Nájom dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 470€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom dvojizbový byt v Banskej Bystrici. Cena do 470 EUR vrátane poplatkov. Poplatok pre RK je 150 EUR.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 85 000€
Súrne hľadáme dvojizbový byt na Fortničke v Banskej Bystrici. Ponúknite prosím.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Bystrici, časť Sásová. Ponúknite prosím, ako darček od nás dostanete kávovar.

Prenájom, dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 450€
Súrne hľadáme do prenájmu dvojizbový byt v Banskej Bystrici.

Kúpa, dvojizbový byt Banská Bystrica

Kúpime dvojizbový byt v Banskej Bystrici. Po kompletnej rekonštrukcii.

Prenájom, dvojizbový byt v Banskej Bystrici

Cena okolo: 430€
Hľadáme pre klienta na prenájom dvojizbový byt v Banskej Bystrici. Cena nájomného i s energiami do 430,- EUR.

Kúpa, dvojizbový byt v Banskej Bystrici, Sásová

Cena okolo: 65 000€
Hľadáme pre klienta dvojizbový byt v Banskej Bystrici . Cena do 65000 EUR.

Dvojizbový byt Banská Bystrica- typ zvolenský

Cena okolo: 77 000€
Kúpime dvojizbový byt v Banskej Bystrici, ťasť Fončorda, zvolenského typu. Najradšej v pôvodnom stave.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Bystrici, lokalita Sídlisko. Úver má klient predchválený. Za ponuky vopred ďakujem. Kontaktujte ma prosím na hanadubovska@haloreality.sk alebo telefonicky 0903 503 355.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Bystrici. Uprednostníme Fončordu.

Kúpa, dvojizbový byt v Banskej Bystrici, Fončorda,

Cena okolo: 80 000€
Súrne hľadáme pre klienta dvojizbový byt s balkónom v Banskej Bystrici. Uprednostníme sídliská Fončorda, Radvaň. Províziu realitnej kancelárie platí kupujúci.

Nájom dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 450€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom dvojizbový byt v Banskej Bystrici.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 83 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt na Fortničke. I v pôvodnom stave

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Sásovej

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii, výťah balkón podmienkou. Platba v hotovosti

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Bystrici do 75.000 EUR Môže byť pôvodný stav.

Nájom dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 450€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt na prenájom do ceny 450,- EUR vrátane energií. Uprednostníme Fončordu.

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt na Podborovej vo Zvolene

Kúpa trojizbový byt okr. Banská Bystrica

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Bystrici. Ponúknite prosím, ako darček od nás dostanete kávovar.

Kúpa trojizbový byt okr.

Cena okolo: 115 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Banskej Bystrici- Sásová.

Kúpa trojizbový byt okr.

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt v Sásovej. Platba v hotovosti

Kúpa, súrne kúpime dvojizbový byt v Centre Banskej

Cena okolo: 75 000€

Kúpa, trojizbový byt v centre Banskej Bystrice

Cena okolo: 100 000€

Prenájom trojizbového bytu v Banskej Bystrici

Cena okolo: 500€
Hľadáme pre klienta prenájom trojizbového bytu v Banskej Bystrici. Poplatok realitnej kancelárii je 150,- EUR vrátane všetkých realitných a právnych služieb.

Kúpa, trojizbovýbyt v Banskej Bystrici

Cena okolo: 75 000€

Kúpa, trojizbový byt, Banská Bystrica,

Súrne kúpime trojizbový byt v Banskej Bystrici, lokality Sídlisko, Uhlisko, Severná. Cena do 80.000,- Môže byť i úpne pôvodný stav. Volate prosím na 0903 503 355

Kúpa, trojizbový byt, Banská Bystrica

Kúpime trojizbový byt v Banskej Bystrici, najradšej Fončorda . Vyžadujeme kompletnú rekonštrukciu. Cena do 90.000 EUR

Kúpa, trojizbový byt po rekonštrukcii

Cena okolo: 85 000€

Kúpa, trojizbový byt v Banskej Bystrici, Sásová

Kúpime trojizbový byt v Banskej Bystrici. Lokalita Sásová. Max. do 80.000 EUR.

Kúpa, jednoizbový byt typu bauring, Fončorda

Cena okolo: 50 000€
Kúpime jednoizbový byt v Banskej Bystrici, typ bauring .

Kúpa, trojizbový byt, Banská Bystrica, Fončorda

Kúpime, trojizbový byt v Banskej Bystrici, časť Fončorda. Uprednostníme pôvodný stav. V prípade rekonštrukcie musí byť kvalitná. Priplatíme.

Kúpa, trojizbový byt banská Bystrica, Sásová

Cena okolo: 85 000€

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 95 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Banskej Bystrici. Ponúknite prosím na 0903 503 355 alebo na hanadubovska@haloreality.sk

Nájom trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 550€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom trojizbový byt v Banskej Bystrici.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Sásovej

Kúpa,trojizbový byt v Banskej Bystrici

Cena okolo: 90 000€
Súrne hľadám trojizbový byt v Banskej Bystrici. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Banskej Bystrici. Lokalita nerozhoduje. Súrne !!!! Za ponuky vopred ďakujem. Kontaktujte ma prosím na hanadubovska@haloreality.sk alebo telefonicky 0903 503 355.

Kúpa, trojizbový byt v Banskej Bystrici

Cena okolo: 100 000€
Súrne hľadáme pre klienta trojizbový byt v Banskej Bystrici. Platba v hotovosti. Ponúknite prosím.

Kúpa, trojizbový byt Banská Bystrca, Tatranská

Kúpime súrne trojizbový byt v Banskej Bystrici na ulici Tatranská.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Banskej Bystrici. Lokalita- Sídlisko, Uhlisko , Stará Sásová. Prostriedky na kúpu má .

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Banskej Bystrici. Ponúknite nám prosím.

Nájom trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 560€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom trojizbový byt v Banskej Bystrici. Cena do 560 EUR vrátane poplatkov. Poplatok pre RK je 150 EUR za všetky právne aj realitné služby.

Nájom trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 490€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prenájom trojizbového bytu. Platba vopred na dlhšie obdobie. Súrne.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 180 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v novostavbe alebo po kompletnej rekonštrukcii.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Banskej Bystrici. Prosím ponúknite. Klienti majú už predschálený úver.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 105 000€
Kúpime trojizbový byt v Banskej Bystrici- časť Sásová. Cena do 105000 EUR. Súrne

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Súrne kúpime trojizb ový byt v Banskej Bystrici. Hypotéka je predschválená- vystavený certifikát.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v pôvodnom stave v blízkosti centra Banskej Bystrice. Platba v hotovosti

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 110 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Banskej Bystrici, časť Sásová

Kúpa trojizbový byt Sliač

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt na Sliači. Súrne. Prosím ozvite sa mi na 0903 503 355

Nájom štvorizbový byt okr. Banská Bystrica

Cena okolo: 900€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom rodinný dom pri Banskej Bystrici. Cena do 900 EUR vrátane poplatkov. Poplatok pre RK je 150 EUR za všetky právne aj realitné služby.

Kúpa štvorizbový byt okr. všetky okresy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt v Sásovej. Platba v hotovosti

Nájom štvorizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 600€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom štvorizbový byt pri Banskej Bystrici. Cena do 600 EUR vrátane poplatkov. Poplatok pre RK je 150 EUR za všetky právne aj realitné služby.

Kúpa štvorizbový byt Zvolen

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt na Sliači. Súrne. Prosím ozvite sa mi na 0903 503 355

Kúpa rodinný dom okr. Brezno

Cena okolo: 100 000€
Kúpime rodinný dom v blízkosti Brusna. Ponúknite prosím. 0903 503 355

Kúpa rodinný dom okr.

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starý rodinný dom v Banskej Bystrici vhodný na práčovňu. Môže byt aj budova v priemyselnej oblasť, Majer, Zvolenská cesta Kynceľová. Podmienka prípojka na plyn.

Kúpa rodinný dom okr. Banská Bystrica

Cena okolo: 80 000€
Súrne hľadáme RD v okolí Banskej Bystrice do 80.000 v pôvodnom stave.

Kúpa rodinný dom okr. Brezno

Cena okolo: 160 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom na okraji obce medzi Banskou Bystricou a Breznom. Prosím kontaktujte ma.

Kúpa rodinný dom okr.

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okolí Banskej Bystrice- max 20 km od mesta. Cena do 100.000 EUR.

Rodinný dom v okolí Banskej Bystrice

Kúpime rodinný dom v okolí Banskej Bystrice. Podmienka je kompletná rekonštrukcia. Cena do 150.000,- EUR . Súrne.

Kúpa, rodinný dom okres Banská Bystrica

Kúpime rodinný dom v okolí Banskej Bystrice. Najradšej smer Brezno. Cena do 70.000 EUR.

Prenájom, rodinný dom s maštalou,

Hľadáme pre klienta na prenájom rodinný dom s mašalou. Môže byt i v horšom stave.

Prenájom , rodiný dom s maštalou

Hľadáme pre klienta na prenájom rodinný dom s maštalou , vhodný na ustájenie koňa. Môže byť i v horšom stave.

Kúpa, rodinný dom Brezno

Cena okolo: 65 000€
Hľadáme rodinný dom so záhradou v lokalite Banská Bystrica- Brezno. PONÚKNITE.

Kúpa, trojizbový rodinný dom

Kúpime rodinný dom v okolí Banskej Bystrice. Cena do 60.000 EUR. Prosím ponúknite.

Kúpa, rodinný dom, Zvolen

Cena okolo: 130 000€
Kúpime rodinný dom okolo Zvolena po kompletej rekonštrukcii do 130.000 EUR

Prenájom, rodinný dom v Banskej Bystrici

Cena okolo: 700€
Súrne hľadáme pre zahraničného klienta na dlhodobý prenájom, až na päť rokov , rodinný dom v Banskej Bystrici.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 140 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okolí Banskej Bystrice- max 20 km od mesta. Cena do 140.000 EUR.

Prenájom, rodinný dom v okolí Banskej Bystrice

Cena okolo: 600€

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 250 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme novostavbu rodinného domu v blízkom okolí Banskej Bystrice. Ponúknite prosím na 0903 503 355 alebo na hanadubovska@haloreality.sk Vopred ďakujem

Kúpa, rodinný dom v Banskej Bystrici

Cena okolo: 250 000€
Hľadáme pre klienta rodinný dom v Banskej Bystrici. Súrne. Ponúknite.

Kúpa, usadlost s pozemkom v okolí Banskej Bystrice

Cena okolo: 80 000€
Kúpime rodinný dom i na samote s pozemkom minimálne 6000m2. Uprednostníme stavbu s hospodárskymi budovami. Ponúknite.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 300 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Banskej Bystrici a priamom okolí do ceny 300.000 EUR. Platba v hotovosti

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v pôvodnom stave v blízkosti centra Banskej Bystrice. Uhlisko, Podháj a pod. Cena do 180.000 EUR.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 450 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom - novostavbu v lokalitách, Graniar, Slnečné stráne, Suchý vrch , centrum. Súrne. Klient má hotovosť.

Prenájomn, rodinný dom, Čerín

Hľadáme do prenájmu starší rodinný dom. Lokalita Čerín, Hrochoť, Poníky. Výhodou možnosť ustajnenie koňa. Ponúknite.

Kúpa rodinný dom Michalová

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Michalovej. Súrne.

Kúpime chalupu pri Banskej Bystrici

Cena okolo: 50 000€
Kúpime chatu alebo chalupu pri Banskej Bystrici. Voda a elektrika je podmienka.

Kúpa chata Tajov

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v okolí Banskej Bystrice rekreačnú chatu minimáľne pre šesť osôb. Lokality Králiky, Kordíky, Tajov , smer Brezno. Vašu cenu akceptujeme, províziu RK platí kupujúci.

Prenájom, kancelárský priestor , Banská Bystrica

Hľadáme pre klienta kancelárský priestor na prenájom. Jednalo by sa o dve samostatné kancelárie na prízemí , v blízkosti vchodu. Možnosť parkovania pre dve autá.

Kúpa, komerčný priestor vhodný kulturné podujatia

Cena okolo: 200 000€
Hľadáme pre klienta vätší komerčný priestor, môže byt i v úpľne pôvodnom alebo i v zdevastovanom stave. Najradšej priamo v Banskej Bystrici. Môžu byť i priľahlé dedinky.

Prenájom skladových priestorov v Banskej Bystrici

Hľadáme skladový a manipulačný priestor vhodný pre prevádzku stavebním. Potrebujeme : - objekt na prenájom, - min. rozloha skladových priestorov – od 400m2 /môžu byť aj nezatepléne/, - min. rozloha vonkajších spevnených plôch – od 500m2/asfalt, betón, betónové panely/ - na parkovanie - min. rozloha pre administratívne plochy – 250m2, - najlepšie veľká otvorená plocha a samostatné kancelárie. - prístup pre nákladné autá, - nutná manipulácia s VZV - vozíkom. - pripojenie na inžinierske siete. Ponúknite prosím na tel. čísle 0903 503 355

Kúpa komerčný objekt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme budovu v priamom centre Banskej Bystrice. Uprednostníme pešiu zónu. Cena nie je stanovená.

Prenájom, skladové priestory, Banská Bystrica

Hľadáme pre klienta skladové priestory s výmerov 500 m2 a tri samostatné kancelárie s príslušenstvom . Prosím kontaktujte ma na tel. čísle 0903 503 355

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr. Banská Bystrica

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr. Banská Bystrica

Cena okolo: 50 000€
Kúpime pozemok na výstavbu rodinného domu . Prosím ponúknite 0903 503 355.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v Banskej Bystrici.. Inžinierske siete a územný plán výstavby sú podmienkou. Cena do 100.000 EUR.

Kúpa priemyselný pozemok Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok do 300 m2 s prípojkou na plyn, vodu a elektriku. Môže byt aj v blízkom okolí Banskej Bystrice.

Kúpa chalupa okr. Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu,chalupu v okolí Banskej Bystrice. Ponúknite prosím, ako darček od nás dostanete kávovar.

Kúpa chalupa okr.

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu v okolí BB, ZV, BR a BS. Ponúknite prosím
108
ĎAĽŠÍCH

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, chata Nemecká, "Pod Hradiskom" - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, chata Nemecká, "Pod Hradiskom" - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Košice Košická Nová Ves - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Košice Košická Nová Ves - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Uhlisko, Hviezdoslavova - EXKLUZÍVNE H...

Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Uhlisko, Hviezdoslavova - EXKLUZÍVNE H...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Poniky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Poniky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

Prenájom, dvojizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

PRENAJATÉ
Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Horná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Horná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HAL...

Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HAL...

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Gerlachovská - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Gerlachovská - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Banská Bystrica, Sásová

Prenájom, trojizbový byt Banská Bystrica, Sásová

PRENAJATÉ
Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Krivánska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Krivánska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Krupina - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Krupina - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Banská Bystrica, Sídlisko SNP, Trieda SNP - EXKLUZÍVN...

Prenájom, trojizbový byt Banská Bystrica, Sídlisko SNP, Trieda SNP - EXKLUZÍVN...

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Centrum, Cesta k nemocnici - EXKLUZÍVN...

Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Centrum, Cesta k nemocnici - EXKLUZÍVN...

PREDANÉ
- Predaj, rodinný dom Hrochoť - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

- Predaj, rodinný dom Hrochoť - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
- Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Radvaň - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

- Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Radvaň - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Banská Bystrica, Sásová, Stará Sásová - EXKLUZÍVNE HAL...

Predaj, štvorizbový byt Banská Bystrica, Sásová, Stará Sásová - EXKLUZÍVNE HAL...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Sásová, Strážovská - EXKLUZÍVNE HALO R...

Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Sásová, Strážovská - EXKLUZÍVNE HALO R...

PREDANÉ
Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Centrum, Bakossova - EXKLUZÍVNE HAL...

Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Centrum, Bakossova - EXKLUZÍVNE HAL...

PRENAJATÉ
Prenájom, trojizbový byt Banská Bystrica, Sídlisko SNP, Trieda SNP - EXKLUZÍVN...

Prenájom, trojizbový byt Banská Bystrica, Sídlisko SNP, Trieda SNP - EXKLUZÍVN...

PRENAJATÉ
- Predaj, rodinný dom Banská Bystrica, Jakub - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

- Predaj, rodinný dom Banská Bystrica, Jakub - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Radvaň, Nám. Ľ. Štúra - EXKLUZÍVNE HA...

Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Radvaň, Nám. Ľ. Štúra - EXKLUZÍVNE HA...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Centrum - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Centrum - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Sídlisko SNP, 29.augusta - EXKLUZÍVNE ...

Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Sídlisko SNP, 29.augusta - EXKLUZÍVNE ...

PREDANÉ
- Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

- Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, garsonka Bratislava Vrakuňa, Bebravská ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, garsonka Bratislava Vrakuňa, Bebravská ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 842 m2 Kordíky, okr. Banská Bystrica, všetky i...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 842 m2 Kordíky, okr. Banská Bystrica, všetky i...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Fortnička, M.Rázusa - EXKLUZÍVNE HALO ...

Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Fortnička, M.Rázusa - EXKLUZÍVNE HALO ...

PREDANÉ
- Prenájom, dvojizbový byt Banská Bystrica, Sídlisko SNP - EXKLUZÍVNE HALO RE...

- Prenájom, dvojizbový byt Banská Bystrica, Sídlisko SNP - EXKLUZÍVNE HALO RE...

PRENAJATÉ
Prenájom, dvojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda, Okružná - EXKLUZÍVNE HALO ...

Prenájom, dvojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda, Okružná - EXKLUZÍVNE HALO ...

PRENAJATÉ
Predaj, chalupa Horná Lehota, okr. Brezno - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, chalupa Horná Lehota, okr. Brezno - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU