Profesionáli v realitách na Slovensku

Domov nie je iba miesto, je to pocit.

Judita
Csabajkóová

0905 243 518
Váš osobný realitný maklér Komárno, Nové Zámky, Dunajská Streda
HU

Nechajte všetko na mňa, máme tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Po absolvovaní mojich štúdii som začala pracovať ako odborný referent na Okresnom úrade, na živnostenskom oddelení kde som spoznala život podnikateľov. Po pár rokoch som začala podnikať aj ja vo finančnej sfére ako poisťovací poradca v poisťovni Nationale Nederlanden kde som pôsobila vyše 20 rokov. Potom som rozšírila svoju prácu a stala som sa samostatným finančným agentom vo Swiss Life Select Slovensko, kde pracujem do dnešného dňa. Svoje zručnosti zo sveta obchodu a financií využívam aj pri mojej práci v odvetví realít.

Domov nie je iba miesto, je to pocit.

O práci vo svete realít som snívala niekoľko rokov. V konečnom rozhodnutí mi pomohla moja manažérka, ktorá má profesionálny prístup k tejto práci. Klienti sa môžu spoľahnúť na spoločnosť HALO reality takisto aj my, realitní makléri, pretože má na slovenskom trhu jedinečnú marketingovú a realitnú podporu. Snažím sa poskytovať kvalitné služby, či už ide o vyhotovenie fotografií, pôdorysu, Home staging a kvalitného popisu nehnuteľnosti alebo vyhotovenie potvrdení pre dedičské konanie.

Práca realitného makléra je krásna, ale zároveň náročná práca. Potreby klientov sú pre mňa najvyššou prioritou. Nákup a predaj nehnuteľností môže byť stresujúci a pre agenta musí byť preto dôležité, aby si uistil, že sa klient cíti podporovaný a šťastný. Každý obchod je pre mňa jedinečný a má svoj príbeh. Každého klienta potrebujem dokonale poznať, aby som pochopil jeho potreby a očakávania.
Môj osobný názor je, že bez osobného prístupu nie je možné pripraviť správny marketing pri predaji nehnuteľnosti. Voľný čas trávim najradšej so svojou rodinou. Milujem cestovanie a spoznávanie nových miest, varenie, a všetko, čo sa dá robiť spoločne s rodinou.

Moji spokojní klienti v Komárne a okolí

Pozrite si moje referencie spokojných klientov, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už so mnou? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujem.

Moje aktuálne nehnuteľnosti

Moje nehnuteľnosti Moje byty Moje domy Moje ostatné Nehnuteľnosti v Komárne
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4584 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4584 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Súrne hľadám pre mojich klientov v Komárne a okolí

Predávate nehnuteľnosť? Máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, či nehľadáme práve tú vašu.

Kúpa dvojizbový byt Komárno

75 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme čiastočne rekonštruovaný 2 izbový byt na prízemí bytového domu v blízkosti centra mesta.

Kúpa dvojizbový byt Komárno

70 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme kompletne zrekonštruovaný 2 izbový tehlový byt s balkónom, na 1. alebo 2. poschodí alebo byt v pôvodnom stave.

Kúpa rodinný dom Iža

80 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom vo vzdialenosti max. 20 km od Komárna, cena závisí od stavu nehnuteľnosti. Za všetky ponuky Vám vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Iža

90 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme čiastočne rekonštruovaný rodinný dom na pozemku o rozlohe 800 m2 v obciach Iža,Svätý Peter, Kameničná.

Kúpa rodinný dom Kameničná

140 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prízemný rodinný dom v okrese Komárno vo vzdialenosti 15 km alebo priamo v Komárne.

Kúpa rodinný dom Komárno

120 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zachovalý rodinný dom v pôvodnom stave s menším pozemkom.

Kúpa rodinný dom Okoličná na Ostrove

85 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, uprednostňujeme nehnuteľnosti v blízkosti Komárna, / Okoličná na Ostrove, Zlatná na Ostrove, Kameničná/, cena závisí od stavu nehnuteľnosti. Za všetky ponuky Vám vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Svätý Peter

80 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zachovalý rodinný dom v pôvodnom stave s menším pozemkom.

Kúpa rodinný dom Patince

70 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme čiastočne obnovený rodinný dom s menším pozemkom.

Kúpa chata Virt

60 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme čiastočne zrekonštruovanú chatu v okrese Komárno, uprednostňujeme nehnuteľnosti v blízkosti mesta. Za všetky ponuky Vám vopred ďakujem.

Zobraziť všetky moje dopyty

Moje referencie

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti v Komárne a okolí.

 • trojizbový byt - Komárno

  PRENAJATÉ

  trojizbový byt
  Komárno
 • pozemok pre rodinný... - Patince

  PREDANÉ

  pozemok pre rodinný...
  Patince
 • rodinný dom - Svätý Peter

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Svätý Peter
 • trojizbový byt - Komárno

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Komárno
 • trojizbový byt - Komárno

  PRENAJATÉ

  trojizbový byt
  Komárno
 • dvojizbový byt - Komárno

  PRENAJATÉ

  dvojizbový byt
  Komárno
 • trojizbový byt - Komárno

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Komárno
Zobraziť viac naposledy predaných

Vypočítajte si cenu nehnuteľnosti v Komárne

Využite našu službu bezplatného ocenenia ceny vašej nehnuteľnosti. Jediný na Slovensku prinášame ONLINE KALKULAČKU NEHNUTEĽNOSTI - okamžitý výpočet bez nutnej registrácie, či nechávania kontaktov a to porovnaním až 70 tisíc aktuálnych nehnuteľností.

Vypočítať cenu nehnuteľnosti v Komárne a kdekoľvek na Slovensku
15000
klientov so zmluvou
4584
recenzií od klientov
61740
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku

Kontaktujte ma ešte dnes

Neváhajte ma kontaktovať ešte dnes a to aj nezáväzne. So všetkým vám pomôžem a vysvetlím presný postup, ako bezpečne, výhodne a čo najrýchlejšie predať vašu nehnuteľnost.

Mobil: 0905 243 518 CEZ E-MAIL CEZ FORMULÁR Správa Whatsapp Správa Viber

Kontakt na vás

Stručný popis/dôvod kontaktovania

Judita Csabajkóová Odoslať

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Kolega vás bude kontaktovať čo najskôr.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitnú poradňu.

Ako pracujeme

V prípade záujmu ma neváhajte nezáväzne kontaktovať. Nakoľko sme profesionáli v realitách, každú nehnuteľnosť osobne vždy navštívime, nafotíme a navrhneme cenu tak, aby zohľadňovala rýchlosť predaja a vašu aktuálnu situáciu.

1

Návšteva nehnuteľnosti a analýza

Každú nehnuteľnosť osobne navštívime, nafotíme a skontrolujeme všetky ťarchy a prípadné záväzky. Nepredávame čo sme osobne nevideli a neskontrovali.

2

Zaradenie do ponuky

Po dohode s klientom nehnuteľnosť zaradíme do svojho portfólia a ponúkneme najskôr našim klientom hľadajúcich nehnuteľnosť.

3

Marketing a inzercia

Bez inzercie by to nešlo. Inzerujeme na všetkých dôležitých a najnavštevovanejších portáloch, dokonca aj na tých menej podstatných.

4

Obhliadky s overenými záujemcami

Vašu nehnuteľnosť a cennosti chránime. Na obhliadku prídeme len s overeným klientom a vždy máme záznam, koho sme vám priviedli.

5

Právne záležitosti a zmluvy

Ako jedna z mála kancelárii, máme vlastné právne oddelenie, ktoré dohliada nad každou jednou zmluvou. Doteraz sme pripravili viac ako 8.000 zmlúv.

6

Kataster a odovzdanie nehnuteľnosti

Až po prijatí peňažného plnenia zanášame zmluvy na kataster. Chránime obe strany rovnako, ako predávajúceho tak kupujúceho.

Najčastejšie otázky klientov

Toto sú najčastejšie otázky mojich klientov. Neváhajte ma kontaktovať telefonicky, alebo sa môžme osobne stretnúť pre vaše ďaľšie otázky ku kúpe/predaju, prípadne prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Musíte nehnuteľnosť vidieť?

Áno, sme profesionálna realitná kancelária. Každú nehnuteľnosť musíme osobne navštíviť, nafotiť a pozrieť aktuálny stav.

Chcem predať nehnuteľnosť, čo ďalej?

V prípade, že chcete predať nehnuteľnosť, prejdite na podstránku PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ a vyplňte nezáväzný formulár, my sa Vám do 24 hodín ozveme.

Chcem predať nehnuteľnosť bez starostí, na nehnuteľnosti sa ale nezdržujem.

Ak nechcete mať žiadne starosti a v nehnuteľnosti nebývate, môžete dať našim maklérom klúče. Po nájdení klienta vám pošleme elektronicky zmluvy, ktoré skontrolujete a vy prídete len na podpis k notárovi. Všetky starosti zostanú na nás. A navyše, za túto službu nič navyše neplatíte.

Aké služby poskytujete a čo všetko zabezpečíte?

Sme profesionáli. Každú jednu nehnuteľnosť si prídeme pozrieť, nafotiť (nenaberáme cez internet) a spísať záznam. Poradíme vám, v akých cenách sa predávajú podobné nehnuteľnosti vo vašej lokalite. Následne ju nahodíme na internet, zabezpečíme čo najširšiu inzerciu a oslovíme potencionálnych klientov čakajúcich na nehnuteľnosti. Následne prídeme so záujemcami na obhliadku, ktorú uskutočňujeme iba s overenými klientmi (ako jedna z mála realitných kancelárii). V prípade záujmu o nehnuteľnosť vypracujeme zmluvy garantované našim právnym oddelením, ktoré už spravilo viac ako 8.000 takýchto zmlúv. Tieto zmluvy sú nestranné a obe strany si môžu po odsúhlasení doplniť svoje požiadavky. Po podpísaní zmlúv, zanesieme zmluvy na kataster, kde základný poplatok za zápis hradíme v plnej výške (platí pre 95% nehnuteľností). Samozrejmosťou je odovzdávací protokol o energiách, či poradenstvo ohľadom prepisov a podobne.

Kde mám istotu, že nebudem oklamaný a neprídem o nehnuteľnosť?

Práve preto, že realitná kancelária je tretia, nestraná strana a každý, kto má záujem niekoho oklamať bude kúpu riešiť priamym oslovením na súkromný inzerát. Keďže sme celoslovenská a nie len miestna realitná kancelária, máte o to väčšiu istotu. Za prevod nehnuteľností osobne ako firma zodpovedáme. Navyše, všetky zmluvy sú garantované našim právnym oddelením, ktoré ich len pre našu realitnú kanceláriu vypracovalo už viac ako 8.000. Nie je žiaden problém do danej zmluvy niečo doplniť, ak druhá strana dané zmeny odsúhlasí. Taktiež v prípade súhlasu druhej strany, môžete na vaše náklady požadovať notársku úschovu alebo vinkulovaný účet v banke.

V prípade, že moju nehnuteľnosť nepredáte, koľko ma to bude stáť?

Nič. Všetky náklady - náber a obhliadky, marketing, správu a poplatky za inzerciu a mnoho ďaľšieho sú v našej réžii. Nič dopredu nám neplatíte a my províziu dostaneme až vtedy, ak nájdeme kupujúceho.

Ako dohliadate nad kvalitou vašich predajcov, môžem sa na nich spoľahnúť?

Každému nášmu klientovi, ktorý cez nás predáva, prenajíma, kupuje nenuteľnosť príde e-mail na našu stránku - OHODNOTIŤ MAKLÉRA. Venujeme sa každému jednému podnetu, ktoré sú ale na 99,5% kladné a môžete si ich pozrieť na našej stránke SPOKOJNOSŤ KLIENTOV. V prípade negatívneho hodnotenia kontaktujeme makléra pre objasnenie daného prípadu a vyvodenie prípadných opatrení (až po ukončenie spolupráce). HALO reality pracuje iba s tými najlepšími.

Sú makléri nútení sa pravidelne školiť a vzdelávať?

Nie, na Slovensku žiadna taká legislatíva nie je, a preto, skoro žiadna miesta realitná kancelária nemá toto ani v podmienkach spolupráce. HALO reality, ale dbá na profesionalitú maklérov. Každý jeden spolupracovník musí absolovať niekoľko vstupných školení. Okrem toho sú makléri povinní sa dvakrát do roka zúčastňovať celodenných seminárov a niekoľkokrát za rok interných online školení. Navyše nad každým spolupracovníkom dohliada skúsený manažér pobočky a naše právne oddelenie.