Spokojnosť s maklérom: Jaššová Andrea

spokojný klient realitnej kancelárie v Nitre Ing. Andrea Jaššová

Pani maklerku sme si vybrali na základe sympatií z fotky a ked sme sa stretli poprvy krát ,tak sa nám sympatie potvrdili. Uz pri prvej komunikácii sme vedeli, že sme si vybrali správne. Profesionálny prístup z jej strany bol nad naše očakávania. Veľmi milá a príjemná pani ktorá sa snaží aby bol klient spokojný v každom smere. Sme jej veľmi vďačný že nám pomohla na profesionálnej úrovni predať dom a nájsť krasny byt. Ďakujeme…
J.G.

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia