Spokojnosť s maklérom: Štepáneková Magdaléna

spokojný klient realitnej kancelárie v Banskej Štiavnici Magdaléna Štepáneková

Ďakujem p. Magdaléne Štepánekovej za jej odborný a ústretový prístup pri predaji mojho domu v Banskej Štiavnici. S p. Magdalénou sa mi veľmi dobre spolupracovalo, vysvetlila mi vždy ochotne a detailne postup, ktorý nasledoval pri predaji. S predajom domu som nemala žiadny problém, svojím odborným prístupom vybrala správnych kupujúcich a tak ma teší, že dom sa dostal do rúk slušným ľuďom, ktorí sa o oň budú starať a užívať ho. Pani Štepáneková je milá, ochotná realitná maklérka, ktorej cieľom je spokojnosť klientov. Je to správny človek na správnom mieste. S jej spoluprácou som veľmi spokojná a keď sa mi naskytne príležitosť odporučím jej služby.
S úctou Jarmila J.

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia