Spokojnosť s maklérom: Pavelová Ľubica

spokojný klient realitnej kancelárie v Žarnovici Ing. Ľubica Pavelová

Som veľmi spokojná, myslím, že som si nemohla vybrať lepšie. Jej služby v oblasti predaja realít sú na vysoko profesionálnej úrovni kde sa snaží maximálne nájsť najvýhodnejšiu ponuku ako pre predávajúceho tak kupujúceho. Okrem toho v mojom prípade bola ochotná pomôcť aj v záležitostiach týkajúcich sa chalupy, ktoré nespadali do jej povinností pri predaji a nakoľko nie sme obyvatelia tej lokality, tak mi ušetrila cesty do Novej Bane. Som jej vďačná za je profesionálnu aj priateľskú pomoc i keď sme sa predtým nepoznali dúfam že naše priateľstvo pretrvá. Prajem jej veľa pracovných aj osobných úspechov a firme želám veľa takýchto pracovníkov.
MUDr. Mária Ernestová

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia