Súťaž klientov

Pokiaľ s nami podpíšete výhradnú zmluvu na predaj vašej nehnuteľnosti, budete automaticky zaradený do zlosovania o kapsulový kávovar. Žrebujeme každý štvrťrok jedného výhercu, ktorého uverejníme na tomto mieste.

Súťaž klientov o kávovar

Súťaž klientov HALO reality za podpísanie výhradného zastúpenia v štvrtom štvrťroku 2019 má výhercu - p. Roberta T., ktorý vyhral kávovar. Cenu odovzdala manažérka pobočky Prievidza, Martina Makovinská. Gratulujeme!

Súťaž klientov o kávovar

Súťaž klientov HALO reality za podpísanie výhradného zastúpenia v treťom štvrťroku 2019 má výhercu - p. Marcela G., ktorá vyhrala kávovar. Cenu odovzdal manažér pobočky Šaľa, Peter Hlavatý. Gratulujeme!

Súťaž klientov o multifunkčnú tlačiareň

Súťaž klientov HALO reality za podpísanie výhradného zastúpenia v druhom štvrťroku 2019 má výhercu - p. Štefkovú, ktorá vyhrala multifunkčnú tlačiareň HP. Cenu odovzdal manažér pobočky Trnava, Karel GOmbík. Gratulujeme!

Súťaž klientov o multifunkčnú tlačiareň

Súťaž klientov HALO reality za podpísanie výhradného zastúpenia v prvom štvrťroku 2019 má výhercu - p. Ladislava Kovácsa, ktorý vyhral multifunkčnú tlačiareň HP. Cenu odovzdal manažér Dunajskej Stredy, Michal Jediný. Gratulujeme!

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát v štvrtom štvrťroku 2018 má výhercu - p.Kravec z Bratislavy. Cenu odovzdala manažérka pobočky Ing. Katarína Paršová. Gratulujeme!

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát v treťom štvrťroku 2018 má výhercu - spokojných klientov, rodinu Kielarovú z Prievidze. Cenu odovzdala Martina Makovinská. Gratulujeme!

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž o digitálny fotoaparát v druhom štvrťroku 2018 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - p. Andreju z Martina, ktorej sme predávali dvojizbový byt. Cenu odovzdal manažér pobočky Prievidza, Ľubor Mäsiar.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát v prvom štvrťroku 2018 má výhercu - p. Jurašekovú z Prešova. Cenu odovzdal manažér pobočky Ing. Štefan Páll.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž o digitálny fotoaparát v štvrtom štvrťroku 2017 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - p. Emíliu, ktorej sme predávali nehnuteľnosť v Liptovskom Mikuláši. Cenu odovzdal manažér pobočky Mgr. Marián Hlavna.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž o digitálny fotoaparát v treťom štvrťroku 2017 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - p. Andreja z Prievidze, ktorému sme predávali rodinný dom. Cenu odovzdal manažér pobočky Prievidza, Ľubor Mäsiar.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž o digitálny fotoaparát v druhom štvrťroku 2017 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - p. Alžbetu, ktorej sme predávali byt v Miloslavove. Cenu odovzdal manažér pobočky Dunajská Streda, Michal Jediný.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž o digitálny fotoaparát v prvom štvrťroku 2017 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - p. Kerekesová z Košíc, ktorému cenu odovzdal manažér pobočky Ing. Štefan Páll.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž o digitálny fotoaparát v štvrtom štvrťroku 2016 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - p. Marcel Beleš z Nitry, ktorému cenu odovzdal manažér pobočky Miroslav Jakubkovič.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž o digitálny fotoaparát v treťom štvrťroku 2016 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercov - pani Alena M. z Bratislavy, ktorej cenu odovzdal Dušan Požgay.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž o digitálny fotoaparát v druhom švrťroku 2016 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercov - rodina z Popradu, ktorej cenu odovzdal manažér pobočky Michal Jediný.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž o digitálny fotoaparát v prvom švrťroku 2016 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercov - rodina predávajúca dom neďaleko Trnavy, ktorej cenu odovzdal manažér pobočky Miroslav Jakubkovič.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž o digitálny fotoaparát v štvrtom švrťroku 2015 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - Elena P. z Bratislavy, ktorej cenu odovzdala manažérka pobočky Ing. Katarína Paršová.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž o digitálny fotoaparát v treťom švrťroku 2015 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - Nina W. z Prievidze, ktorej cenu odovzdala realitná maklérka Ing. Alexandra Bernátová.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž o digitálny fotoaparát v druhom švrťroku 2015 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - Lenka K. zo Žiaru nad Hronom, ktorej cenu odovzdal realitný maklér Roman Čech.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát

Súťaž o digitálny fotoaparát v prvom švrťroku 2015 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - rodinku z Trnavy, ktorej cenu odovzdal vedúci danej pobočky Karel Gombík.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát - štvrtý štvrťrok 2014

Pani Zuzana Čavojská s rodinou vyhrala súťaž o fotoaparát v štvrtom švrťroku 2014 za podpísanie výhradného zastúpenia. Cenu odovzdala maklérka z Prievidze M. Makovinská.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát - tretí štvrťrok 2014

Súťaž o digitálny fotoaparát za podpis exkluzívnej zmluvy v treťom štvrťroku 2014 má výhercu. Stala sa ním Nikola Bajčiová z Michaloviec – odovzdaný vedúcim kancelárie Karelom Gombíkom, pri preberaní bytu v Trnave. Gratulujeme.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát - druhý štvrťrok 2014

Súťaž o digitálny fotoaparát za podpis exkluzívnej zmluvy v druhom štvrťroku 2014 má výhercu. Stala sa ním rodina Kissová z Humenného, ktorej cenu odovzdal p. Lesník. Gratulujeme.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát - prvý štvrťrok 2014

Súťaž o digitálny fotoaparát za podpis exkluzívnej zmluvy v 1/4 roku 2014 má výhercu. Stala sa ním predávajúca p. Lýdia G. z Prievidze, ktorej cenu odovzdal p. Pavlíček. Gratulujeme.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát - tretí štvrťrok 2013

Súťaž o digitálny fotoaparát za podpis exkluzívnej zmluvy v treťom štvrťroku 2013 má výhercu. Stal sa ním predávajúci z Topoľčian p.Findura, ktorému cenu odovzdal p.Ďurček a Kuník. Gratulujeme a zároveň vyhlasujeme súťaž klientov na štvrtý štvrťrok.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát - druhý štvrťrok 2013

Súťaž o digitálny fotoaparát za podpis exkluzívnej zmluvy v druhom štvrťroku 2013 má výhercu. Stala sa ním predávajúca zo Senice. Gratulujeme!

Súťaž o digitálny fotoaparát s HALO reality - prvý štvrťrok 2013

Výhercom súťaže o digitálny fotoaparát v prvom štvrťroku 2013 sa stala slečna Zuzana H. z Handlovej. Gratulujeme!

Súťaž o digitálny fotoaparát s HALO reality - švrtý štvrťrok 2012

Výhercom súťaže o digitálny fotoaparát v švrtom štvrťroku sa stala rodina Kalinová z B.Bystrice. Gratulujeme a dúfame, že spraví veľa pekných fotiek.

Súťaž o digitálny fotoaparát s HALO reality - tretí štvrťrok 2012

Súťaž o digitálny fotoaparát za podpis exkluzívnej zmluvy má výhercu. Stal sa ním pán Martinec z Opatoviec (okr.Prievidza). Gratulujeme a dúfame, že spraví veľa pekných fotiek.

Súťaž o kávovar s HALO reality - druhý štvrťrok 2012

Súťaž o kávovar za podpis exkluzívnej zmluvy v období apríl-júl 2012 má výhercu. Stal sa ním pán Matej Horbal zo Skalice. Gratulujeme a dúfame, že okrem servisu, ktorý sme mu poskytli si pochutí aj na dobrej káve :-)


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU