Kedy platiť dane z predaja a prenájmu bytu

Kúpa nehnuteľnosti OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

Je nejaká štátna webová stránka alebo informačná linka, kde môžem zavolať a dajú mi zaručené informácie ohľadom dane z predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti?

Áno, na Slovensku je zriadená informačná telefonická linka, ktorá slúži na takéto účely. Ide o linku finančnej správy 048/43 17 222, kde sú každý pracovný deň od 8.oo hod. do 16.oo hod. poskytované nasledovné informácie:
- voľba 2: informácie k elektronickým službám
- voľba 3: informácie k DPH
- voľba 4: informácie k dani z príjmov

Viac aj na webe finančnej správy.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia