Profesionáli v realitách na Slovensku

Tou najúnavnejšou vecou v živote je život v neúprimnosti." - Anne Morrow Lindberg -

CERTIFIKOVANÝ MAKLÉRHALO reality

Mgr. Diana
Decsiová

0918 770 466
Váš osobný realitný maklér Senec, Dunajská Streda

Nechajte všetko na mňa, máme tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Ešte pred tým ako som sa dostala do sveta Realitného businessu, prešla som si korporátnou kariérou pre známu celosvetovú organizáciu v oblasti maloobchodu so sídlom Duesseldorfe, kde som pracovala ako súčasť tímu pre značky ako Tommy Hilfiger či Calvin Klein.
Bezprostredná práca (nie len) s nemeckými kolegami na medzinárodnej úrovni ma naučila cnostiam ako disciplína, pokora, vytrvalosť, tvrdé pracovné nasadenie, ale aj nastavenie si latky tak vysoko, aby som ju sama nemohla ľahko podliezť za cenu lacných kompromisov. Dodnes si dávam pozor na ľudí, s ktorými sa obklopujem a dôkladne si ich vyberám.
Svoje vzdelanie v oblasti interiérového dizajnu, skúsenosti v maloobchode či marketingu som sa rozhodla zúročiť už doma, na Slovensku a to v oblasti mne ako drobnému investorovi do nehnuteľností blízkej a tým je odvetvie Realít.
HALO reality som si zvolila pre jej silný celoslovenský konglomerát. Čo však bol pre mňa rozhodujúcim faktorom „X“, je skutočnosť, že ako firma prejavili veľkú otvorenosť a podporu prémiovým realitným službám a inováciám. Služby ako Homestaging, profesionálne fotky, video obhliadky, pôdorysy, 3D obhliadky, online marketing, vlastaný osobný web Vašej nehnuteľnosti, využitie dronu sú služby, s ktorými pri spolupráci so mnou prirodzene môžete (musíte😊) rátať.

Tou najúnavnejšou vecou v živote je život v neúprimnosti." - Anne Morrow Lindberg -

Práca v realitách nezačína v pondelok o 8:00 -17:00 a končí o rovnakom čase v piatok. Je to životný štýl, neustále sebavzdelávanie, učenie sa od najlepších aj na medzinárodnej scéne ( veľkou inšpiráciou je Pán menom Ray Prosek ( Najlepší realitný maklér sveta pôsobiaci v Honolulu s plynulou češtinou) či Tomáš Kučera, a v neposlednom rade prinášanie špičkových služieb a starostlivosti o vlastných klientov od momentu prvého stretnutia až po úspešné dokončenie daného realitného projektu.

Pokiaľ ste zhodnotili a pocítili, že by som Vám bola prínosom a radi by ste mi zverili Vašu nehnuteľnosť, neváhajte ma kontaktovať na jednom z mojich komunikačných kanálov a dohodnite si nezáväznú konzultáciu ZADARMO pri stretnutí. Osobne najlepšie na Vašej nehnuteľnosti alebo online cez Skype či ZOOM. (podľa Vašich preferencií)

6
pozitívnych overených recenzií
od spokojných klientov

Miestna pobočka

ZOBRAZIŤ NA MAPE

Moji spokojní klienti

Pozrite si moje referencie spokojných klientov, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už so mnou? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujem.
6
CELKOVO

Moje aktuálne nehnuteľnosti

Moje nehnuteľnosti Moje byty Moje domy Moje ostatné Nehnuteľnosti v Senci
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Máme už viac ako 15 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 15 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3980 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3980 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Súrne hľadám pre mojich klientov

Predávate nehnuteľnosť? Máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, či nehľadáme práve tú vašu.

Kúpa garsonka okr. Dunajská Streda

60 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme do ponuky 1- izbový byt alebo GARSONKU v Dunajskej Strede Cenová hodnota by mala byť cca do 60 tis EUR V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Klienti s dopytmi nás oslovujú, aby sme ich kontaktovali spať keď nám pribudne do portfólia nehnuteľnosť podľa ich požiadaviek. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa garsonka Dunajská Streda

Pre konkrétneho záujemcu, ktorý nás oslovil súrne hľadáme na PRENÁJOM garsónku alebo 1-izb BYT. Pán je pracujúci, je sám a hľadá si stabilné, dlhodobé bývanie za primeranú cenu v Dunajskej Strede Záujemca je nenáročný, byt nemusí byť rekonštruovaný, stačí keď je čistý, obývateľný s tomu primeranou cenou. V prípade, že máte podobný byt na prenájom a máte záujem o serióznu komunikáciu a spoluprácu, neváhajte mi napísať alebo rovno mi zavolajte. Rada Vám pomôžem s prenájmom aj tej Vašej nehnuteľnosti. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu - nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme a neoverené nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré ponúkate cez inú RK ( Vaš maklér nás môže kontaktovať). Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce!

Kúpa garsonka Komárno

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme GARSONKU v Komárne na kúpu v hotovosti (bezhotovostným vkladom) PREFERENCIE: - minimálne čiastočná rekonštrukcia s kuchynským kútom - obytná zóna (nemusí byť centrum) Cena je predmetom dohody v závislosti od stavu, lokality a miery zariadenia. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa garsonka Malacky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme Garsónku najideálnejšie po čiastočnej rekonštrukcii ( plastové okná, murované jadro, laminátové podlahy, malá kuchyňa) Ideálne Malacky , ale aj Stupava prichádza do úvahy. Klient je hotovostný platca. Cena je predmetom dohody v závislosti od stavu, lokality a miery zariadenia. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa garsonka Senec

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1+KK BYT alebo GARSONKU v Senci v centre alebo blízko centra. PREFERENCIE klienta - 25-30 m2 - dobrá lokalita blízko centra - balkón/lodžia výhodou, nie podmienkou CENA v závislosti od stavu, lokality, veľkosti a miery zariadenia V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa garsonka Štúrovo

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme Garsónku v meste Štúrovo, okr. NZ. Na lokalite v meste nezáleží. Preferencie klienta: - stav nezáleží ( môže byť pôvodný) -lokalita nezáleží ( v rámci mesta Štúrovo) - výmera: cca 20 m2 Cena je predmetom dohody na základe stavu, lokality a miery zariadenia. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa garsonka Ružinov

125 000 €

Hľadáme pre záujemcu Garsónku v Bratislave- Ružinov alebo Nové Mesto. Pani je staršia dáma a vyhradila si tieto lokality kvôli zdravotnej starostlivosti a lekárom v daných lokalitách. Byt môže byt v pôvodnom stave, ale v peknom obývateľnom, mal by byť základne zariadený pôvodným nábytkom. Cena je na predmetom dohody na základe stavu, lokality a miery zariadenia. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme a neoverené nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK ( Vaša RK nás môže kontaktovať). Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce!

Kúpa garsonka Ružinov

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme BYT 1+KK / GARSÓNKU/,prípadne 1-izb.byt po čiastočnej rekonštrukcii v Bratislave. Preferencie klienta: -ideálne lokality Ružinov, Petržalka, prípadne Nové mesto, Krasňany, Rača. - po rekonštrukcii, ideálne pripravená k nasťahovaniu. Cena je predmetom dohody na základe stavu, lokality a miery zariadenia nehnuteľnosti. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa garsonka Nové Mesto

120 000 €

Hľadáme pre záujemcu Garsónku v Bratislave- Ružinov alebo Nové Mesto. Pani je staršia dáma a vyhradila si tieto lokality kvôli zdravotnej starostlivosti a lekárom v daných lokalitách. Byt môže byt v pôvodnom stave, ale v peknom obývateľnom, mal by byť základne zariadený pôvodným nábytkom(nie je podmienkou). Cena je na predmetom dohody na základe stavu, lokality a miery zariadenia. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme a neoverené nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK ( Vaša RK nás môže kontaktovať). Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce!

Kúpa jednoizbový byt Bratislava II

150 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme BYT 1kk (alternatívne dvojgarsónku) resp 1 izb. BYT s minimálnou rozlohou 35m2 Pre klienta by boli najideálnejšími mestskými časťami na bývanie Nové mesto, Ružinov, Staré mesto, prípadne začiatok Petržalky Pokiaľ viete o niekom, kto by rád predal byt rýchlo a za čo najvyššiu možnú cenu, neváhajte ma kontaktovať. Denne nás kontaktujú klienti hľadajúci bývanie a nehnuteľnosti na investície. Pomôžeme predať aj ten Váš.

Kúpa jednoizbový byt okr. CELÁ BRATISLAVA

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1iz byt /1KK/ v Bratislave. Na lokalite nezáleží, ale želaním klienta je balkón/lodžia. 🍀V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)🍀🏢

Zobraziť všetky moje dopyty

Moje referencie

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti.

 • jednoizbový byt - Senec

  PRENAJATÉ

  jednoizbový byt
  Senec
 • jednoizbový byt - Senec

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Senec
 • pozemok pre rodinný... - Jablonec

  PREDANÉ

  pozemok pre rodinný...
  Jablonec
 • trojizbový byt - Nové Zámky

  PRENAJATÉ

  trojizbový byt
  Nové Zámky
 • trojizbový byt - BA - Dúbravka

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  BA - Dúbravka
 • dvojizbový byt - Senec

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Senec
 • trojizbový byt - Dunajská Lužná

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Dunajská Lužná
Zobraziť viac naposledy predaných

Predávate? Vypočítajte si cenu

Využite našu službu bezplatnej kalkulácie vašej ceny nehnuteľnosti. Jediný na Slovensku prinášame okamžitý výpočet bez nutnej registrácie, či nechávania kontaktov a to porovnaním až 50 tisíc aktuálnych nehnuteľností. Sme HALO reality.

Vypočítať cenu nehnuteľnosti
15000
klientov so zmluvou
3980
recenzií od klientov
58231
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku

Kontaktujte ma ešte dnes

Neváhajte ma kontaktovať ešte dnes a to aj nezáväzne. So všetkým vám pomôžem a vysvetlím presný postup, ako bezpečne, výhodne a čo najrýchlejšie predať vašu nehnuteľnost.

Mobil: 0918 770 466 CEZ E-MAIL CEZ FORMULÁR
Realitný maklér Diana Decsiová

Kontakt na vás

Stručný popis/dôvod kontaktovania

Diana Decsiová Odoslať

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Kolega vás bude kontaktovať čo najskôr.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitná poradňu.

Ako pracujeme

V prípade záujmu ma neváhajte nezáväzne kontaktovať. Nakoľko sme profesionáli v realitách, každú nehnuteľnosť osobne vždy navštívime, nafotíme a navrhneme cenu tak, aby zohľadňovala rýchlosť predaja a vašu aktuálnu situáciu.

1

Návšteva nehnuteľnosti a analýza

Každú nehnuteľnosť osobne navštívime, nafotíme a skontrolujeme všetky ťarchy a prípadné záväzky. Nepredávame čo sme osobne nevideli a neskontrovali.

2

Zaradenie do ponuky

Po dohode s klientom nehnuteľnosť zaradíme do svojho portfólia a ponúkneme najskôr našim klientom hľadajúcich nehnuteľnosť.

3

Marketing a inzercia

Bez inzercie by to nešlo. Inzerujeme na všetkých dôležitých a najnavštevovanejších portáloch, dokonca aj na tých menej podstatných.

4

Obhliadky s overenými záujemcami

Vašu nehnuteľnosť a cennosti chránime. Na obhliadku prídeme len s overeným klientom a vždy máme záznam, koho sme vám priviedli.

5

Právne záležitosti a zmluvy

Ako jedna z mála kancelárii, máme vlastné právne oddelenie, ktoré dohliada nad každou jednou zmluvou. Doteraz sme pripravili viac ako 8.000 zmlúv.

6

Kataster a odovzdanie nehnuteľnosti

Až po prijatí peňažného plnenia zanášame zmluvy na kataster. Chránime obe strany rovnako, ako predávajúceho tak kupujúceho.

Najčastejšie otázky klientov

Toto sú najčastejšie otázky mojich klientov. Neváhajte ma kontaktovať telefonicky, alebo sa môžme osobne stretnúť pre vaše ďaľšie otázky ku kúpe/predaju, prípadne prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Musíte nehnuteľnosť vidieť?

Áno, sme profesionálna realitná kancelária. Každú nehnuteľnosť musíme osobne navštíviť, nafotiť a pozrieť aktuálny stav.

Chcem predať nehnuteľnosť, čo ďalej?

V prípade, že chcete predať nehnuteľnosť, prejdite na podstránku PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ a vyplňte nezáväzný formulár, my sa Vám do 24 hodín ozveme.

Chcem predať nehnuteľnosť bez starostí, na nehnuteľnosti sa ale nezdržujem.

Ak nechcete mať žiadne starosti a v nehnuteľnosti nebývate, môžete dať našim maklérom klúče. Po nájdení klienta vám pošleme elektronicky zmluvy, ktoré skontrolujete a vy prídete len na podpis k notárovi. Všetky starosti zostanú na nás. A navyše, za túto službu nič navyše neplatíte.

Aké služby poskytujete a čo všetko zabezpečíte?

Sme profesionáli. Každú jednu nehnuteľnosť si prídeme pozrieť, nafotiť (nenaberáme cez internet) a spísať záznam. Poradíme vám, v akých cenách sa predávajú podobné nehnuteľnosti vo vašej lokalite. Následne ju nahodíme na internet, zabezpečíme čo najširšiu inzerciu a oslovíme potencionálnych klientov čakajúcich na nehnuteľnosti. Následne prídeme so záujemcami na obhliadku, ktorú uskutočňujeme iba s overenými klientmi (ako jedna z mála realitných kancelárii). V prípade záujmu o nehnuteľnosť vypracujeme zmluvy garantované našim právnym oddelením, ktoré už spravilo viac ako 8.000 takýchto zmlúv. Tieto zmluvy sú nestranné a obe strany si môžu po odsúhlasení doplniť svoje požiadavky. Po podpísaní zmlúv, zanesieme zmluvy na kataster, kde základný poplatok za zápis hradíme v plnej výške (platí pre 95% nehnuteľností). Samozrejmosťou je odovzdávací protokol o energiách, či poradenstvo ohľadom prepisov a podobne.

Kde mám istotu, že nebudem oklamaný a neprídem o nehnuteľnosť?

Práve preto, že realitná kancelária je tretia, nestraná strana a každý, kto má záujem niekoho oklamať bude kúpu riešiť priamym oslovením na súkromný inzerát. Keďže sme celoslovenská a nie len miestna realitná kancelária, máte o to väčšiu istotu. Za prevod nehnuteľností osobne ako firma zodpovedáme. Navyše, všetky zmluvy sú garantované našim právnym oddelením, ktoré ich len pre našu realitnú kanceláriu vypracovalo už viac ako 8.000. Nie je žiaden problém do danej zmluvy niečo doplniť, ak druhá strana dané zmeny odsúhlasí. Taktiež v prípade súhlasu druhej strany, môžete na vaše náklady požadovať notársku úschovu alebo vinkulovaný účet v banke.

V prípade, že moju nehnuteľnosť nepredáte, koľko ma to bude stáť?

Nič. Všetky náklady - náber a obhliadky, marketing, správu a poplatky za inzerciu a mnoho ďaľšieho sú v našej réžii. Nič dopredu nám neplatíte a my províziu dostaneme až vtedy, ak nájdeme kupujúceho.

Ako dohliadate nad kvalitou vašich predajcov, môžem sa na nich spoľahnúť?

Každému nášmu klientovi, ktorý cez nás predáva, prenajíma, kupuje nenuteľnosť príde e-mail na našu stránku - OHODNOTIŤ MAKLÉRA. Venujeme sa každému jednému podnetu, ktoré sú ale na 99,5% kladné a môžete si ich pozrieť na našej stránke SPOKOJNOSŤ KLIENTOV. V prípade negatívneho hodnotenia kontaktujeme makléra pre objasnenie daného prípadu a vyvodenie prípadných opatrení (až po ukončenie spolupráce). HALO reality pracuje iba s tými najlepšími.

Sú makléri nútení sa pravidelne školiť a vzdelávať?

Nie, na Slovensku žiadna taká legislatíva nie je, a preto, skoro žiadna miesta realitná kancelária nemá toto ani v podmienkach spolupráce. HALO reality, ale dbá na profesionalitú maklérov. Každý jeden spolupracovník musí absolovať niekoľko vstupných školení. Okrem toho sú makléri povinní sa dvakrát do roka zúčastňovať celodenných seminárov a niekoľkokrát za rok interných online školení. Navyše nad každým spolupracovníkom dohliada skúsený manažér pobočky a naše právne oddelenie.