Overená kancelária skutočnými klientmi

Predali sme už viac ako 10.000 nehnuteľností

Nechajte všetko na nás

Bezpečný predaj/kúpa nehnuteľnosti s HALO realitami

Už viac ako 10 rokov skúseností

a viac ako 100 maklérov vo väčšine miest SR

HUPS, STALO SA NIEČO ŠKAREDÉ :-(

Je nám ľúto, ale stránka, ktorú sa snažíte zobraziť NEEXISTUJE, NIE JE AKTUÁLNA alebo sa niečo POKAZILO :-(.

Skúste prísť prosím neskôr, alebo prejdite na hlavnú stránku nášho webu.

Rýchly, bezpečný a profesionálny predaj/prenájom

Nechajte všetko na profesionálov vo Vašej lokalite s overenou celoslovenskou realitnou kanceláriou. Doteraz sme mali v ponuke už 55552 nehnuteľností. AKTUÁLNE NEHNUTEĽNOSTI

Nechajte všetko na overenú realitnú kanceláriu

Nenechajte nič na náhodu, predávate/kupujete raz za život. Úspešne sme sprostredkovali už viac ako 10 000 obchodov po celom Slovensku.

Nechajte všetko na profesionálov

HALO reality je slovenská realitná spoločnosť, ktorá sa etablovala na slovenskom trhu a momentálne so zastúpením v 52 okresoch Slovenska, tímom 100 spolupracovníkov a s ponukou 987 nehnuteľností, patríme k lídrom na slovenskom realitnom trhu.

V každom obchode vystupujeme nestranne, čo je záruka pre obe strany nebyť podvedený a mať rovnaké podmienky.

Aj pre vašu istotu je HALO reality overeným členom jedného z najväčších združení realitných kancelárií na Slovensku. Portál nehnuteľností a webová stránka združenia:

Zoznam realít Združenie realitných kancelárií Slovenska

Kde všade ste o nás mohli počuť alebo nás vidieť

HALO reality si zakladá na prepracovanom marketingu a medzi realitnými kanceláriami patrí medzi najväčších zadávateľov reklamy v médiách.

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne viac ako 3 000 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3 000 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia