Práca špeciálneho pedagóga a neskôr krízového manažéra ma naučila vysporiadať sa s množstvom komplikovaných situácií. Mám skúsenosti, ktoré sú pre mojich klientov užitočné a v mnohých prípadoch neoceniteľné. Ako Váš maklér sa postarám o to, aby realitný obchod nebol stresom a záťažou.

Každá nehnuteľnosť má svoj príbeh.

Ku klientom pristupujem vždy individuálne. Rád vám podrobne porozprávam, ako presne bude prebiehať predaj či kúpa vašej nehnuteľnosti.

Vaša spokojnosť je mojim cieľom. Ak chcete predať či kúpiť nehnuteľnosť, alebo sa len poradiť ohľadom Vašej nehnuteľnosti, som pripravený Vám pomôcť a poskytnúť realitné služby.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Myjava

Cena okolo: 30 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v Myjave.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: