Predaj, rodinný dom Horný Turček, Turčianske Teplice

rodinný dom - predaj Turček
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Horný Turček v okrese Turčianske Teplice. Trojizbový rodinný dom je v pôvodnom stave. Do domu sa vchádza verandou, cez ktorú sa prechádza do kuchyne. Ďalej sa tu nachádza špajza,kúpelňa s WC a dve prechodné izby, ktoré sú orientované na východnú stranu a majú menené plastové okná. V obývacej izbe, ktorá je orientovaná na západ, je krbová piecka na pevné palivo, podlaha je drevená a okná pôvodné drevené. Dom je slnečný, v tichej časti obce. K domu prislúchajú aj dreváreň a hospodárska budova. Pozemok má vlastnú studňu na úžitkovú vodu. Dá sa využiť na celoročné bývanie, aj na oddych ako rekreačná chata. V blízkosti je obecný úrad, pošta, škôlka, potraviny, pohostinstvo a detské ihrisko.

Viera Pokrývková

Я говорю на русском

0905... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT vierapokryvkova[at]haloreality.sk 0905 725 582

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

33936 vierapokryvkova[at]haloreality.sk 35890
O obci Nové Mesto nad Váhom:

49 600

35 890 €
MT-33936VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
3
G
136m²
110m²
90m²
616m²
pôvodný
v hotovosti alebo hypotékou
25x 24,5
západ-východ
voda, elektrika, kanalizácia, plyn na hranici pozemku
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Bola som maximálne spokojná s realitnou maklérkou p. Vierou Pokrývkovou. S jej prístupom, ochotou, jednaním a pomocou pri predaji ...

P. Pokrývková bola veľmi milá, nevtieravá, urobila na mňa aj manžela dobrý dojem, jednanie...

So službami RK sme boli spokojní.

MÔJ PROFIL