Predaj, rodinný dom Spišská Nová Ves, centrum, VHODNÝ NA PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY, ZNÍŽENÁ CENA

rodinný dom - predaj Spišská Nová Ves
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v centre mesta VHODNÝ AJ NA PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY: sídlo firmy, zriadenie ambulancie a pod. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2008, je z časti podpivničený, tehlovej konštrukcie s valbovou strechou. Prízemie tvorí vstupná chodba, hala, kuchyňa so špajzou, obývacia miestnosť s krbom, spálňa, kúpelňa s vaňou a sprchovacím kútom, WC.
Na poschodí sú tri obytné miestnosti, kúpelňa s vaňou a WC. Vykurovanie domu - plynovým kotlom. K domu patrí prízemná budova, ktorá bola v minulosti využívaná ako prevádzkový priestor, ktorý sa v súčasnosti nevyužíva. Parkovať je možné priamo vo dvore alebo na parkovacích miestach pred domom. Dom je oplotený. Predajná cena je konečná, zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie HALO REALITY spojené s bezpečným prevodom nehnuteľnosti.

Bc. Dagmar Hájeková

0905... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT dagmarhajekova[at]haloreality.sk 0905 389 280

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

29469 dagmarhajekova[at]haloreality.sk 168900
O obci Spišská Nová Ves:

37100 www.spisskanovaves.eu

Mesto Spišská Nová Ves sa rozprestiera v Hornádskej kotline, pričom zo severu je obklopené výbežkami Levočských vrchov, z juhu Spišsko-gemerským rudohorím. V súčasnosti tu žije cca 37 100 obyvateľov prevažne slovenskej národnosti. Mesto je sídlom okresu Spišská Nová Ves.

Spišská Nová Ves má najdlhšie námestie na Slovensku. Zrekonštruované oddychové miesta, fasády meštianskych domov, verejné budovy, novopostavené objekty aj dnes tvoria centrálnu mestskú zónu. Školstvo v Spišskej Novej Vsi: SOU nábytkárska, stavebná, Obchodná akadémia, SPŠ, SPŠ strojníckej, drevárskej, Združenej strednej škole hotelových služieb a obchodu, dve gymnázia, základné umelecké školy, základné školy, špeciálna základná škola. V Spišskej Novej Vsi je nemocnica s poliklinikou, detská poliklinika, neštátne zdravotnícke zariadenia, špecializované ambulancie. Štátna správa - Okresný úrad - odbory školstva, mládeže a telesnej kultúry, životného prostredia.

168 900 €
SN-29469VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
5
B
143m²
313m²
180m²
513m²
po kompletnej rekonštrukcii
v hotovosti alebo hypotékou
juho-západ
všetky IS
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Som velmi spokojna a dakujem!

Ochotná, milá, ústretová :-) Ďakujem, Eva Novotná

Profesionálny a korektný prístup ku klientovi, s pani Bc. Dagmar Hájekovou som bol veľmi spokojný...

Dobrý deň.Chcem sa poďakovať veľmi šikovnej maklérke p.Hájekovej za veľmi profesionálny prístup a pracovné nasadenie .Veľmi nám pomohla. Ďakujeme.

Maximálna spokojnosť. L. Čambal

Príjemná komunikácia, veľmi ochotná...

MÔJ PROFIL