Čo ste o mne možno nevedeli

Som ekonóm s obchodnými skúsenosťami. Rád Vám pomôžem, mám dostatok skúseností aj zdravého rozumu, aby sme spolu vyriešili Vám potrebnú situáciu, vo Váš prospech. Dlhodobo pracujem s ľuďmi, mám ekonomické myslenie, viem jednať. Ak sa stanete mojim klientom, budem jednať vo Váš prospech :-)

Novinky o mne:

Dnes sa natáčala relácia Nové bývanie s Vladimírom Voštinárom, v ktorej budete môcť vidieť nášho zástupcu Rastislava Horvátha z Bratislavy priamo v akcii. Prezradíme, že išlo o štvorizbový byt v Dúbravke a relácia sa bude vysielať po prázdninách v priebehu septembra.

Moji spokojní klienti:

Dobrý deň, chcem vyjadriť spokojnosť s prácou p. Ing. Rastislava Horvátha. Kúpu nehnuteľnosti zabezpečil veľmi promtne a rýchlo, nemal problém stretnúť sa kdekoľvek a kedykoľvek a o všetko sa profesionálne postaral. Pripravil všetky potrebné dokumenty a zabezpečil stretnutia predávajúceho a kupujúceho tak aby to obom vyhovovalo. S pozdravom, spokojný klient, Ing.Juraj K.

S prácou makléra som bol spokojný a môžem ho odporučiť.
Daniel S.
Dobry den, rad by som Vam poskytol kratku pozitivnu recenziu na Vasho realitneho maklera pana Horvatha. Jednalo sa o prenajom nehnutelnosti. Pán Horváth sa dokonale vyzná v lokálnom realitnom trhu, vedel poradiť, bol flexibilný a profesionálne vykonal všetky potrebné administratívne kroky. Jeho orientácia na zákazníka vysoko prevyšuje bežný štandard. Týmto sa chcem poďakovať.
Vladimir M.