Čo ste o mne možno nevedeli

Som ekonóm s obchodnými skúsenosťami. Rád Vám pomôžem, mám dostatok skúseností aj zdravého rozumu, aby sme spolu vyriešili Vám potrebnú situáciu, vo Váš prospech. Dlhodobo pracujem s ľuďmi, mám ekonomické myslenie, viem jednať. Ak sa stanete mojim klientom, budem jednať vo Váš prospech :-)

Ak ste už videli môj profil, zavolajte mi hoci aj večer. Potrebné informácie Vám dám hocikedy.

Novinky o mne:

Dnes sa natáčala relácia Nové bývanie s Vladimírom Voštinárom, v ktorej budete môcť vidieť nášho zástupcu Rastislava Horvátha z Bratislavy priamo v akcii. Prezradíme, že išlo o štvorizbový byt v Dúbravke a relácia sa bude vysielať po prázdninách v priebehu septembra.

Moji spokojní klienti:

Nech sa Vašej spoločnosti darí, ďakujem za perfektné služby aj Halorealitám aj p. Horváthovi Stano K.
Spokojnosť. Bez Vášho makléra Horvátha by sme sa s majiteľom nedohodli a dom by som nekúpil. Horváth dobre vyjednával, ja som spokojný a myslím že majiteľ domu ktorý som kúpil ten tiež.
Váš maklér sa snažil, pomohol, predal mi byt. Ďakujem aj vašej firme aj p. Horváthovi. Peter Fedrák
S HALO reality som spokojný, s maklérom p. Horváthom tiež. Ušetril mi aj čas aj nervy. Jozef. P.S. Byt som predal dobre, to hovorím len preto, aby som sa pochválil :-)
hľadal som si prenájom, p. Horváth mi veľmi pomohol. Behal so mnou až dovtedy, kým som nenašiel to čo som chcel. Finančne mu to asi ani nestálo za to, tak sa mu chcem aspoň takto poďakovať. Peter K.

Dobrý deň, chcem vyjadriť spokojnosť s prácou p. Ing. Rastislava Horvátha. Kúpu nehnuteľnosti zabezpečil veľmi promtne a rýchlo, nemal problém stretnúť sa kdekoľvek a kedykoľvek a o všetko sa profesionálne postaral. Pripravil všetky potrebné dokumenty a zabezpečil stretnutia predávajúceho a kupujúceho tak aby to obom vyhovovalo. S pozdravom, spokojný klient, Ing.Juraj K.

S prácou makléra som bol spokojný a môžem ho odporučiť.
Daniel S.
Dobry den, rad by som Vam poskytol kratku pozitivnu recenziu na Vasho realitneho maklera pana Horvatha. Jednalo sa o prenajom nehnutelnosti. Pán Horváth sa dokonale vyzná v lokálnom realitnom trhu, vedel poradiť, bol flexibilný a profesionálne vykonal všetky potrebné administratívne kroky. Jeho orientácia na zákazníka vysoko prevyšuje bežný štandard. Týmto sa chcem poďakovať.
Vladimir M.

Hľadám pre svojich klientov: