Čo ste o mne možno nevedeli

Do kontaktu s realitami som sa dostala úplnou náhodou. Pri predaji našej chaty a rodičovského domu z manželovej strany a následnej kúpe rodinného domu, v ktorom momentálne bývame. Keďže mňa nikdy neoslovila pevná pracovná doba a státie niekde za pásom osem hodín denne, práca v teréne s ľuďmi bola pre mňa výzva.

Pre mňa je na prvom mieste klient a jeho spokojnosť s mojou prácou.

Pracovala som ako obchodný zástupca v nadnárodnej spoločnosti s naozaj zvučným menom. Po odchode k súkromnému podnikateľovi, aj keď v tom istom odbore, videla som čo veľkosť a dobré meno firmy znamená. Dlho som uvažovala s ktorou realitnou spoločnosťou budem spolupracovať. Nakoniec som sa rozhodla a musím úprimne povedať, že veľmi správne, pre spoločnosť HALO reality. Nepanuje tu žiadna závisť, makléri si navzájom pomáhajú a vedenie spoločnosti robí všetko na profesionálnej úrovni.

Moji spokojní klienti:

Chcem sa touto formou srdečne poďakovat pani Zuzane Mačuhovej, realitnej maklérke z pobočky Banská Bystrica, za jej neskutočne angažovanú pomoc a ľudský prístup pri predávaní našej nehnutelňosti v Badíne. Musím zdôrazniť, že je to určite osoba na pravom mieste a určite je to človek,ktorý túto prácu vykonáva veľmi angažovane, zodpovedne a príkladne. Bola s nami v neustálom kontakte od začiatku až do konečného zrealizovania predaja nášho domu! Je veľmi šikovná, ochotná,optimistická čo je pri tejto práci veľmi dôležité! Hľadala vždy optimálne možnosti, aby sa veci vyriešili k plnej spokojnosti či našej, alebo k spokojnosti kupujúcich. Preto sa chcem aj touto formou ešte raz poďakovať za jej naozaj príkladný prístup k nám, ochotu a trpezlivosť! Som presvedčená o tom, že je to maklérka telom aj dušou a mnohým by mohla ísť príkladom a pre realitnú kanceláriu je určite veľkým prínosom!
Srdečne ďakujeme, rodina Danková z Badína

Dobry den prajem, chcem sa velmi pekne podakovat pani Zuzanke Macuhovej za jej velku pomoc pri predaji rodinneho domu v lokalite Banska Bystrica, ktory sme realizovali v druhom stvrtroku tohto roku. Pani Macuhova ma vyborne predpoklady a dostatok skusenosti na vykonavanie tejto narocnej prace. Ma skvele vyjednavacie schopnosti, je velmi prijemna, empaticka, vynikajuca organizatorka, disponuje aj mediatorskymi schopnostami, vsetky zalezitosti vie dotiahnut do uplneho konca a dokaze sa postarat o svojich klientov tak, aby nasli kompromisne riesenie, aby nic neopomenuli, aby na nic nezabudli. Sme jej velmi vdacni za celkovy pristup, ochotu riesit aj vzniknute velmi komplikovane vztahove situacie a v neposlednom rade aj za uspesnu relizaciu predaja nasej nehnutelnosti. Pevne verime, ze si pani Machova ponecha nase kontakty a ze sa pri navsteve Banskej Bystrice stretneme uz ako priatelia.
S pozdravom a so zelanim realizacie dalsich uspesnych aktivit Katarina K.

Dobrý deň.
Chcem sa veľmi pekne poďakovať p.Zuzane Mačuhovej za predaj bytu. Obdivujem jej profesionálny a ľudský prístup. Bola vždy milá, ochotná, spoľahlivá. Kedykoľvek som zavolala, telefón mala vždy poruke a či len radu a či prosbu, vždy pomohla. Vedela nám vysvetliť všetko zrozumiteľne,čo si cením. Veď predsa predaj starého bytu, kúpa nového bytu ...to nie je sranda keď chceme, aby všetkým stranám bolo po vôli. Od začiatku až do konca bola vždy k dispozícii, či vybavenie hypot.úveru, kataster, banky.... Ešte raz ďakujem a určite budem odporúčať Vašu realitku a hlavne maklérku p.Zuzku Mačuhovú.
Fehérová Jana

Týmto chcem veľmi pekne poďakovať HALO reality s.r.o a konkrétne pani maklérke Zuzke Mačuhovej, za neskutočný prístup pri kúpe mojej vysnívanej záhradky. Pani Zuzka všetko vybavila, napravila zle označené súpisné čísla na kupovanej nehnuteľnosti, odniesla na kataster a pripravila kúpne zmluvy a zasa dala na kataster. Nemusela som absolútne nič riešiť a o nič sa starať. A to všetko s takou profesionalitou a súčasne s veľmi milým vystupovaním a ochotou s akým som sa už dávno nestretla. Ešte raz, veľmi pekne ďakujem a želám Vám veľa takýchto spokojných klientov ako som Ja.

So službami pri predaji som bol veľmi spokojný. Ďakujem pani Zuzke.
Ing.Peter K.