Pred tým, než som si založil rodinu, som po úspešnom ukončení strednej školy vyskúšal rôzne zamestnania. Bolo to obdobie hľadania sa. Po narodení syna (cca 10r. naspäť) som prijal pracovné miesto v jednej väčšej miestnej firme na pozíciu obchodný zástupca. Táto práca ma veľmi napĺňala, keďže som sa každý deň stretol s množstvom ľudí a veľa precestoval. A to mne ako komunikatívnemu človeku veľmi vyhovovalo. Po pár rokoch vo firme sa moja pozícia zmenila. Síce som pracovne postúpil, no moje pôsobenie sa zmenilo len na čas strávený v kancelárii od rána do večera s tými istými ľuďmi. A opäť som sa začal po pár rokoch pýtať sám seba, či ma to napĺňa a či si takto viem predstaviť svoju budúcnosť. Po zasadnutí rodinnej rady a prehodnotení pre a proti, sme s manželkou prišli k záveru - práca na živnosť. Práca realitného makléra ma lákala už niekoľko rokov, no nedarilo sa mi na trhu nájsť takú realitnú agentúru, ktorá by spĺňala všetky moje predstavy. Až po narodení dcérky sa to podarilo. A ako hovorím: "Všetko je vždy, ako má byť a nič nie je náhoda".

Všetko je vždy, ako má byť a nič nie je náhoda.

Táto práca realitného makléra ma baví a napĺňa. A po niekoľkých úspešne zvládnutých predajoch ma začala baviť ešte viac a utvrdil som sa v tom, že som sa rozhodol správne. Je úžasné stretnúť toľko milých ľudí, spoznať ich osudy a najkrajší pocit je im splniť ich sny o vlastnom bývaní a vidieť akí sú šťastní. Všetkých svojich klientov si nesmierne vážim, a preto sa snažím pre nich urobiť maximum. Nikdy nezostane len pri samotnom podpísaní zmlúv, ale snažím sa ku každému klientovi pristupovať osobitne, s úctou a porozumením. Moji klienti vedia, že pokiaľ niečomu neporozumeli, či nevedia, som im kedykoľvek k dispozícii a tak mi často volávajú aj počas dňa o víkendoch.

Moji spokojní klienti:

Viete, čo ma najviac teší na tejto práci? Keď sa niekedy cez naozaj veľké úskalia nakoniec podarí všetko zdarne uzavrieť a je spokojný predávajúci i kupujúci :-) A myslím, že ich úsmevy hovoria za všetko :-) Prajem im všetko dobré :-)

Spokojný kupujúci pri preberaní svojho nového rodinného domu v Hradišti pod Vrátnom, obchod zabezpečoval maklér pobočky Senica Miroslav Kubíček.

Teším sa, že práve týmto milým ľudom som splnil ich sen o krásnom bývaní v Brezovej pod Bradlom. Realitný maklér Miroslav Kubíček.

Spokojná kupujúca pri preberaní rodinného domu v Senici, ktorú odovzdával Miroslav Kubíček.

Spokojný klient z Myjavy, pri preberaní bytu s maklérom Miroslavom Kubíčkom.

Bezproblemova spolupraca. Rapant Jozef
Ďakujem, veľká spokojnosť.
S prácou a prístupom makléra sme boli viac než spokojní. Ak predávate, alebo kupujete nehnuteľnosť vrelo odporúčam. Profesionálny prístup, nemusíte sa o nič starať, všetko vybavil za nás. Kubík
Na pána Kubíčka máme len jedno veľké ĎAKUJEME. Už niekoľko rokov sa na neho obraciame a vždy presne vie, čo hľadáme. Je veľmi milý, ochotný a je odborníkom v svojej profesii. Ešte raz veľká vďaka - manželia Lednickí
S prácou makléra som bol spokojný vybavil všetko čo treba a zodpovedal my všetky prípadné dotazy. Štefan Krahulec
Maximálna spokojnosť. Rýchlosť, večnosť, ochota, profesionalita. Veľmi rád sa na pána Kubíčka obrátim aj v budúcnosti pri prípadnom hľadaní či predaji nehnuteľnosti. Ďakujem Š.K.
Nadmieru spokojný.
Všetko bolo skutočne výborne vybavené a pripravené. Veľmi spokojný. Ondrej S.
S prací pana Kubíčka jsem byla spokojena. Vždy ihned reagoval na moje dotazy a byl vztřícný. Děkuji
Pomoc v priebehu celeho procesu kupy nehnutelnosti...
Ján M.
Dobry den. Chceme sa touto cestou srdecne podakovat realitnej kancelarii Halo reality za sprostredkovanie predaja nasich nehnutelnosti ale hlavne za profesionalny a ludsky pristup Vasho realitneho maklera pana Miroslava Kubicka. Vazime si jeho vynalozene usilie,ustretovost,profesionalitu a hlavne ludsky pristup. Ocenujeme jeho optimizmus a prijemne vystupovanie. Este raz srdecna vdaka za vsetko pan Kubicek a prajeme Vam vela zdravia a spokojnosti v dalsej Vasej praci. S pozdravom rodina K. Rodina Kakosova
Zuzana Kakosova
Realitný maklér vystupoval profesionálne, promptne zabezpečil všetky záležitosti spojené s prevodom nehnuteľnosti.
Boli sme velmi spokojni. Prijemne vystupovanie, vedeli sme o dolezitych veciach tykajucich sa zaujemcov, obhliadky boli dostatocne dopredu ohlasene.
S pánom maklérom sme boli veľmi spokojní, odporúčame spoluprácu s ním. Veľmi ústretový, so všetkým vedel poradiť, prípadne vybaviť. Ďakujeme veľmi za spoluprácu =) K.
S prácou pána makléra sme boli nadmieru spokojný, keďže sme boli s iného mesta, tak všetko prebiehalo s minimom stretnutí, a profesionálne. Nemali sme žiadne problémy, či s bankou, katastrom, s obhliadkami...... V podstate nám pomohol aj prepísať odberateľa elektriny. Ako kupujúci sme boli nadmieru spokojný. Prajem pánu Kubíčkovi veľa ďalších úspechov v práci, s pozdravom rodina J.
Ďakujeme za profesionálny ale aj ľudský prístup pri predaji našej nehnuteľnosti. S vašou prácou sme boli maximálne spokojní. Vaša odborná znalosť, ochota a vedomosti sklbene s prehľadom o celkovej situácii na trhu s nehnuteľnosťami sú dobrou vizitkou vašej realitnej kancelárie. Oceňujeme tiež váš optimizmus, príjemné a pozitivne vystupovanie. S pozdravom rodina B.
Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať p. Kubíčkovi za pomoc pri predaji našej záhradky, hlavne za ochotu a seriózne jednanie. S pozdravom P.
Dobrý deň, chcel by som vyjadriť spokojnosť s maklérom Miroslavom Kubíčkom pri kúpe nehnuteľnosti. Karol S.
Ďakujem p.Kubickovi pri predaji domu na Cerovej. Bol mi veľkým pomocníkom a dobrým radcom. Dokonca môžem povedať, že sa pre mňa stal rodinným priateľom, aspoň ho ja tak vnimam. S.K.
Všestranná spokojnosť. Karol S.
Slušnosť a serióznosť. Na čom sme sa dohodli, to platilo. Peter

Dobry den pan Kubicek, este raz srdecna vdaka za nasu spolupracu a Vas individualny pristup. Bola som s Vasimi sluzbami velmi spokojna, usetrili ste mi cas a odbremenili ma od cestovania medzi Myjavou a Bratislavou. Aj keď kupujúceho som napokon našla v rodine, bez Vášho profesionálneho prístupu a spoľahlivosti by nebolo možné predaj a prepis zrealizovať z môjho pohľadu tak hladko a bez problémov. Vdaka aj za prepis odberateľov v ZSE. V prípade, že sa na mňa niekto obráti, budem Vás odporúčať. Prajem všetko dobré.
S pozdravom, Erika S.

Vždy ústretový a znalý svojej práce. Sme s ním veľmi spokojní. Augustína Lednická

Dobrý deň, cez Vašu realitnú kanceláriu sme predávali chalupu na Sobotišských kopaniciach. Hoci predaj trval dlhé obdobie, čo je asi spôsobené situáciou na realitných trhoch, môžem konštatovať, že prístup Vášho makléra p. Kubíčka bol profesionálny. Celé obdobie sa s nim dalo ústretovo dohodnúť na termínoch, ku klientom sa správal milo, jednanie a obhliadky boli vedené na príslušnej úrovni. Ďakujem za dovedenie predaja do úspešného konca.

Pekný deň. S pozdravom Jana G.
Pan Kubicek sa 100 percentne postaral o uspesnost predaja. Bez jeho pomoci a specifickych znalosti by sa predaj nedostal do realizacie. Ak budem mat na predaj dalsiu immobiliu, obratim sa urcite na pana Kubicka. A budem ho odporucat aj znamym a kolegom.
Marian M.

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcela poďakovať realitnej kancelárii Halo reality za sprostredkovanie kúpy domu a predaja bytu. Vážime si vynaložené úsilie vášho realitného makléra p. Miroslava Kubíčka, ktorý nám venoval veľa času a bez problémov reagoval na naše požiadavky a telefonáty v akúkoľvek hodinu. Dohovoril nám podmienky ohľadom kúpy domu, ktoré boli výhodné pre obidve strany. Vo veľmi krátkom čase sa mu podarilo nájsť kupujúceho na náš byt, čo nás milo prekvapilo. Taktiež dojednal výhodné podmienky ohľadom odovzdávania tohto bytu, nakoľko sme potrebovali dlhší čas na balenie a sťahovanie. S prístupom a ochotou sme boli veľmi spokojní. I keď sa vyskytli nezrovnalosti na katastri, bez nášho pričinenia tieto problémy vyriešil. Ešte raz sa chceme poďakovať pánovi Kubíčkovi a celému tímu Halo reality za bezproblémové sprostredkovanie kúpy a zároveň predaja. No zároveň veríme, že vaše služby už nebudeme v budúcnosti potrebovať a v domčeku sa nám bude dobre bývať :-)
S pozdravom Adriána F. a Martin Z., šťastní majitelia rodinného domčeku v Senici.

Zdravím, pred časom som cez vašu rk riešil kúpu bytu v Senici. Rád by som sa touto cestou poďakoval aj pánovi Miroslavovi Kubíčkovi, ktorý, ako zamestnanec vašej firmy, túto kúpu/ predaj sprostredkovával. Bola to moja prvá kúpa nehnutelnosti a tak bolo pre mňa všetko nové. Ale s výdatnou pomocou známych i p. Kubíčka, ktorý bol na telefóne keď bolo treba, to bolo výrazne jednoduchšie pre mňa. A kopu vecí vybehal aj on sám. Ďakujem vám za jeho služby a verím, že je a bude pre vašu firmu prínosom.
S pozdravom, Vladimír Š.
Velmi dobry makler, presny, dochvilny. Zatial - kupa/predaj este nie je ukonceny - mam s nim len tie najlepsie skusenosti.
Molcan

Hľadám pre svojich klientov:

Hľadáme pre klienta byt 1+1 ideál s balkónom

Hľadáme pre klienta byt 1+1 v Senici. S balkónom (lodžiou). Rozloha 35-40m2. Platba v prevodom.

dvojizbový byt do 42tis€ Senica

Cena okolo: 42 000€
Hľadáme pre klienta dvojizbový byt v meste Senica v cene do 42 000€. Ďakujem za ponuky

Hľadáme pre klienta byt 3+1 na PRENÁJOM v Senici

Hľadáme pre klienta byt 3+1 s balkónom

Rozloha 70-74m2 s balkónom (lodžiou).

Stavebný pozemok Senica poprípade starší dom

Hľadáme pre klienta stavebný pozemok, poprípade starší dom na zbúranie. Lokalita Senica Dlhá, Priemyselná

Hĺadáme vidiecky dom, chalupu, pozemok pri lese

- vidiecky dom, chalupa / môže byť aj na rekonštrukciu /, štýlová stodola s možnosťou prestavby na obytnú budovu, prípadne aj nejaký vhodný pozemok / prístupný, les, lúky, rovina, príp. mierny svah / - oplotený pozemok / nie je podmienkou/ - samostatne stojaci na polosamote, obklopený lúkami , blízkosť lesa - dostupný pozemok / aj keď len nespevnenou cestou/ - pozemok v prevažnej časti v rovine o výmere nad 500 do 3500 m2 - k dispozícii voda a elektrina

Máme pre vás najlepšia hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Prenájom, kancelárske priestory Senica, Sadová ZNÍŽENÁ CENA

Prenájom, kancelárske priestory Senica, Sadová ZNÍŽENÁ CENA

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Senica, Sotina, S. Jurkoviča - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVN...

Predaj, trojizbový byt Senica, Sotina, S. Jurkoviča - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVN...

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Senica, Sotina, S. Jurkoviča - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Prenájom, trojizbový byt Senica, Sotina, S. Jurkoviča - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PRENAJATÉ
Predaj, chalupa – rodinný dom Hradište pod Vrátnom, okres Senica

Predaj, chalupa – rodinný dom Hradište pod Vrátnom, okres Senica

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Senica - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Senica - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Senica, Sotina - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, dvojizbový byt Senica, Sotina - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Brezová pod Bradlom, okr. Myjava, Horný rad - EXKLUZÍV...

Predaj, štvorizbový byt Brezová pod Bradlom, okr. Myjava, Horný rad - EXKLUZÍV...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Senica, Železničná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Senica, Železničná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Senica, Dolné Suroviny - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO RE...

Predaj, rodinný dom Senica, Dolné Suroviny - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO RE...

PREDANÉ
Predaj, chalupa Brezová pod Bradlom, okr. Myjava, Horný Štverník - ZNÍŽENÁ CE...

Predaj, chalupa Brezová pod Bradlom, okr. Myjava, Horný Štverník - ZNÍŽENÁ CE...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Trstín, okr. Trnava - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

Predaj, rodinný dom Trstín, okr. Trnava - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Senica, Sotina - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, trojizbový byt Senica, Sotina - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Senica, Kunov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Senica, Kunov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Senica, Sotina

Prenájom, trojizbový byt Senica, Sotina

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Senica, Robotnícka

Predaj, trojizbový byt Senica, Robotnícka

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Rovensko, okres Senica ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Rovensko, okres Senica ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Senica, Štefánikova, ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, dvojizbový byt Senica, Štefánikova, ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Senica, časť Kunov

Predaj, dvojizbový byt Senica, časť Kunov

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Hradište pod Vrátnom, okres Senica

Predaj, rodinný dom Hradište pod Vrátnom, okres Senica

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Holíč, centrum - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, trojizbový byt Holíč, centrum - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj rodinný dom Brodské, okres Skalica

Predaj rodinný dom Brodské, okres Skalica

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Osuské, okres Senica, Znížená cena

Predaj, rodinný dom Osuské, okres Senica, Znížená cena

PREDANÉ
Predaj, chalupa – rodinný dom Krajné, okres Myjava

Predaj, chalupa – rodinný dom Krajné, okres Myjava

PREDANÉ
Predaj, záhradka s chatkou Holíč, pri veternom mlyne

Predaj, záhradka s chatkou Holíč, pri veternom mlyne

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom - komerčný objekt Jablonica, SUPER CENA aj na SPLÁTKY

Predaj, rodinný dom - komerčný objekt Jablonica, SUPER CENA aj na SPLÁTKY

PREDANÉ
Predaj rodinný dom – stavebný pozemok 1680m2, Senica ZNÍŽENÁ CENA

Predaj rodinný dom – stavebný pozemok 1680m2, Senica ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Senica, Sotina ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Senica, Sotina ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, záhradná chatka Kunov, Senica - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, záhradná chatka Kunov, Senica - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ