Čo ste o mne možno nevedeli

Martina Makovinská patrí k spoločnosti HALO ako pravá ruka makléra, vedúceho i riaditeľa. Zodpovedá za chod realitného obchodu, komunikáciu s jednotlivcami spoločnosti HALO reality a styk s klientmi.

Ak nejdete za tým čo chcete, nikdy to nebudete mať. Ak sa nespýtate, odpoveď je vždy nie. Ak nevykročíte, ste na rovnakom mieste. Úspech je dieťaťom dvoch rodičov: Vytrvalosti a presnosti.

Začínala v roku 2009 ako maklér - začiatočník v novovzniknutej spoločnosti, ako jeden z prvých maklérov. Po prvých obchodoch a získaných nových informáciach sa pre ňu stal priebeh obchodu rutinou a samozrejmosťou. Opakovane bola hodnotená v TOP 3 maklér mesiaca a naviac najlepší - TOP maklér roka 2010 a 2011 v spoločnosti MAXA reality. Po zlome, ktorý sa dotkol v tom čase veľkej spoločnosti, prišlo k rozdeleniu a vzniku HALO reality.

V novovzniknutej realitnej spoločnosti HALO reality, dnes už TOP 1. na realitnom, slovenskom trhu pôsobí ako zástupca riaditeľa, personalista, vedúci pobočky Žiar nad Hronom. Odovzdáva svoje skúsenosti a vedomosti získané počas ôsmych rokov praxe realitného makléra svojim kolegom.

Moje ocenenia:

1x TOP predajca mesiaca

Novinky o mne:

Ďalší Swiftík s polepom HALO reality, tentokrát jazdiaci v Žiari nad Hronom a v Prievidzi :-)