HALO reality som si vybral preto, že je jedna z najväčších realitných kancelárií na slovensku. Ponúka veľký výber nehnuteľností. Veľmi ma potešilo, že mi dali šancu pracovať aj popri zamestnaní, ktoré vykonávam. Pracujem v oblasti stavebníctva tak mi táto možnosť prišla vhod. Vedel som, že práca realitného makléra nebude vôbec ľahká.

Mojím hlavným cieľom je spokojný klient a verím, že ja Vám profesionálne zabezpečím predaj či kúpu Vašej nehnuteľnosti. Raz by som chcel riadiť svoj tím.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: