Volám sa Marcel Carach, narodil som sa v roku 1974 a pochádzam z Horehronia. Približne dvadsať rokov som pracoval ako robotník a neskôr ako živnostník v oblasti stavebníctva. Niekoľko rokov som odrobil v zahraničí.

V obci, odkiaľ pochádzam, je veľa pôvodných dreveníc a tie mi natoľko učarovali, že po príchode zo sveta som sa im začal venovať a rekonštruovať ich. No nevyhol som sa ani opravám a stavbám domov. Hoci nie som vyučený stavbár, popri práci som sa veľa naučil, viem, kde majú domy slabiny, čo je naopak bonusom pri predaji a stavbárske skúsenosti sú pre mňa teraz - ako pre makléra - veľmi užitočné.

Nechcem byť len mediátorom, sprostredkovateľom, ale profesionálom, ktorý sa vyzná v papieroch aj v samotných objektoch. Netúžim po tom, aby ma bolel chrbát od ťažkého batohu plného peňazí, ale s radosťou pretrpím bolesť brucha od smiechu aj každý deň.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednopodlažný prízemný dom bez akýchkoľvek schodov v dobrej kondícii, pri potoku, s garážou a dielňou v Banskobystrickom kraji-Horehroní. Najlepšie v obciach pozdĺž rieky Hron. Prijateľné sú aj ponuky z okolia Detvy a Popradu. V obci musí byť obchod s potravinami, prístup na internet, blízko dostupná lekárska pomoc. Klient preferuje samotu na okraji dediny. Dom môže byť dvojizbový s kuchyňou a kúpeľňou. Schody pred vchodom sú akceptovateľné len v prípade, že sa dajú prerobiť na mierne naklonenú rovinu/ naklonenú terasu. Za Vaše ponuky Vám vopred Ďakujeme!

Kúpa rodinný dom Horehronie, Podpoľanie

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednopodlažný rodinný dom aspoň čiastočne zrekonštruovaný, najlepšie s garážou a dielňou na rovinatom pozemku. Klient preferuje okraj dediny a dom pri potoku. V obci musí byť dostupná lekárska starostlivosť, kostol, obchod s potravinami a možnosť pripojenia na internet. Dom môže byť v akejkoľvek obci v banskobystrickom kraji. Klient je ochotný zaplatiť aj vyššiu sumu, ak bude dom a okolie zodpovedať jeho predstavám. Za Vaše ponuky Vám vopred Ďakujeme!

Kúpa rodinný dom Šumiac

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Šumiac. Cena do 40.000 EUR.

Kúpa chalupa Šumiac

Cena okolo: 72 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovanú chatu, najlepšie drevenicu v obciach Šumiac ,alebo Telgárt. Môže byť aj v pôvodnom stave , ale potom cena do 20.000 eur. Požiadavka-samostatný dvor.

Kúpa chalupa Šumiac

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme drevenicu so samostatným dvorom na Horehroní. Akceptovateľný je aj menší jednopodlažný murovaný dom, ktorý by sa dal obložiť zrubovým obkladom. Za Vaše ponuky Vám vopred Ďakujeme!

Máme pre vás najlepšia hypotéku: