Volám sa Dana Kollárová a od narodenia bývam v Nových Zámkoch. Poznám tu každú ulicu, ale profesionálne pôsobím aj v širokom okolí. Pracovala som v stavebníctve a venujem sa obchodnej činnosti a zariaďovaniu interiérov. Už dlhšie som si chcela vyskúšať prácu realitného makléra. Spomedzi viacerých realitných spoločností som si vybrala realitnú spoločnosť Halo reality, lebo ma zaujala vysokou profesionalitou a odbornosťou v prístupe ku konečným klientom a aj k svojim maklérom.

Na tejto práci sa mi páči napĺňať sny svojich klientov o peknom bývaní. Mám za sebou viacero predajov, ale najlepším obchodom je pre mňa spokojnosť na strane predávajúceho aj kupujúceho, o to viac, ak k tomu môžem zároveň dopomôcť. Kúpiť, predať, alebo prenajať môžete u mňa výhodne, bezpečne a pri spolupráci so mnou oceníte môj prístup a férovosť. Ak ste si nevybrali z mojej ponuky, môžete sa na mňa obrátiť aj s požiadavkou a ja budem pre vás hľadať nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a priateľsky.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti: