Po skončení strednej školy - Mechanik a elektrotechink - Informačné technológie som sa zaoberal s dopravnou logistikou podniku, čo ma nenaplnilo a som sa rozhodol hľadať si prácu. Pri hľadaní práce pre mňa bolo dôležité nesedieť celý deň v kancelárií, lebo nie som sedavý typ. O krátku chvíľu ma zaujala pracovná ponuka na realitného konzultanta, tam som pôsobil sedem mesiacov. V tejto oblasti som sa našiel, chcel som sa rozvíjať ďalej a zaoberať sa s tým naplno, zato som oslovil celoslovenskú realitnú kanceláriu s dobrými referenciami HALO reality. Táto firma má profesionálny prístup k predávajúcim a kupujúcim a sa pokúša vyhovieť klientom aj napriek zložitým požiadavkám.

Verím, že v živote dostanete všetko ak pomôžete druhým ľudom, aby dostali, čo chcú oni.

Som mladý človek plný energie, ktorému práca je zároveň záľubou. Rád Vám pomôžem pri realizovaní vašich predstáv pri predaji, kúpe a nájmu Vašich súčastných aj budúcich domovov. Môžete sa na mňa obrátiť s Vašimi otázkami a problémami. Som flexibilný, vytrvalý, rád komunikujem s ľuďmi. U mňa klient je na prvom mieste- berte ma ako dobrého kamaráta. Problémy sú na to, aby sa riešili spoločne pre Vašu spokojnosť.

Vo voľnom čase rád jazdím na motorke v teréne, chytám ryby a chodím do posilňovni.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.