Po skončení marketingovej strednej školy som sa rozhodol osamostatniť a tak som sa rozhodol, že si nájdem svoj vlastný vysnívaný domček. Tam som sa prvý krát stretol s prácou realitného makléra. Veľmi sa mi táto práca zapáčila a začal som sa pohrávať s myšlienkou, že to by mohla byť robota ktorá by sa mi páčila a napĺňala ma. Kým som sa odvážil skúsiť prácu realitného makléra, prešiel som si pár zaujímavými pracovnými možnosťami. Nakoniec som zakotvil pri práci s realitami. Túto možnosť som využil a vybral som si práve HALO REALITY. Našiel som presne to, čo som hľadal. Práca realitného makléra je síce veľmi náročná, ale zato zaujímavá. Ten pocit keď viem pomôcť ľuďom a nájdem im ich práve ten vysnívaný domček alebo bytík je na nezaplatenie. A hlavne práca s ľuďmi je fantastická.

Pesimista vidí problém v každej príležitosti, optimista vidí príležitosť v každom probléme.

Ak si nájdem chvíľku voľného času pre seba, veľmi rád si prečítam dobrú knihu alebo pozriem dobrý film. Taktiež chodievam rád na prechádzky so svojím vlčiakom. Ako môj veľký koníček je rybárčenie s ktorým som pobehal takmer všetky miesta na Slovensku.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

S vašim maklérom som nadmieru spokojná. N.T.
Super. Zatial veľká spokojnosť. Milý, ústretový a komunikatívny. K. T.
Veľká spokojnosť. T.N.
Super. Zatiaľ som veľmi spokojná. Iveta
Super realitný maklér! David

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa rodinný dom Hamuliakovo

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom (novostavbu) v obciach Hamuliakovo, Miloslavov, Kalinkovo a blízke okolie.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti: