Hneď po skončení strednej školy s technickým zameraním som sa vydal do sveta za dobrodružstvom a spoznávaním kraja, ľudí a jazyka. Plánoval som ostať pár mesiacov, ale nakoniec sa z nich stalo desaťročie a po nabraní pracovných a životných skúseností som sa vrátil už aj s celou rodinou na Slovensko.

Včerajšok je história, zajtrajšok je náhoda, dnešok je dar.

Vždy som sa zaujímal o reality a po takomto veľkom životnom kroku mi bolo jasné, že teraz je ten správny čas zamerať sa na túto sféru a tak som po dlhom skúmaní našiel realitnú kanceláriu, ktorá mi ponúka všetko, čo k svojej práci potrebujem a ako líder na Slovenskom trhu je pre mňa HALO reality oporným múrom, o ktorý sa môžem vždy oprieť. Mám rád prácu z ľuďmi a takýmto spôsobom môžem aj ja pomôcť k šťastnému koncu, ktorým je často nájdenie si nového domova. Neustále sa vzdelávam, pretože poskytnutie tých najlepších služieb je pre mňa prioritou číslo jeden a verím, že ľudský a profesionálny prístup zanechá v ľuďoch dobrý pocit, ktorý si budú so sebou niesť aj do budúcnosti.

Ľudia sú to, čo ma naozaj zaujíma. Možno aj preto sa vo svojom voľnom čase venujem fotografii a cestovaniu. A keď ešte troška ostane, tak ho celý trávim so svojou rodinou. Bude mi cťou, ak sa naše cesty spoja. Či už v profesionálnom, alebo aj osobnom živote a budem sa tešiť na našu spoluprácu.

Moji spokojní klienti:

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) trojizbového bytu v Žiline, s naším zástupcom Patrikom Kurekom.

Velmi priatelsky hned vsetko vybavil nemam co dodat keby mal kazdy taky pristup. Tomas Ď.
Príjemný, ústretový prístup, spokojná so všetkým. M.D.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa, dvojizbový byt Žilina

Cena okolo: 90 000€
Hľadáme pre klienta dvojizbový byt v centre Žiliny.

Pozemok pre RD

Cena okolo: 20 000€
Hľadáme pre klienta pozemok vhodný na výstavbu domu v Žiline a okolí.