Čo ste o mne možno nevedeli

Dovoľte aby som sa Vám predstavila, moje meno je Dagmar, mám 42 rokov a 2 deti. Vyštudovala som Hotelovú akadémiu v Piešťanoch odbor ekonomika obchodu a služieb. Pracovala som v službách a naďalej chcem. Mám veľmi rada prácu s ľuďmi aj keď sa hovorí, že je najťažšia. Pre mňa to neplatí. Mám Vás rada :-) Mojím života budičom sú nové výzvy, nadšenie je vždy veľké a plné očakávania. Mojím elánom, vysmiatou tvárou, ochotou pomôcť a zdolávať prekážky som sa naučila žiť, nie prežívať. Každé ráno je pre mňa nádherné. Teším sa na nový deň. Každý z nás dostal jednu šancu tak prečo sa netešiť, veď život je krásny. Rada cestujem, telefonujem, vybavujem veci. Kamošky o mne hovoria : teba poslať vyjednávať s čertom - žiaden problém :-) Som komunikatívna, ochotná pomáhať. Inú prácu si neviem ani predstaviť. Denne stretávať nových ľudí, príbehy, zážitky. Pocit pri splnení sna o bývaní a ja budem súčasťou je neopísateľný :-)

Pre život samotný sa oplatí žiť :-)

Prečo práve HALO REALITY? Predovšetkým chcem spolupracovať s tými najlepšími čo dnešný trh ponúka. A preto som tu správne. Rýchly, kvalitný systém, servis pre klienta aj makléra.

Teším sa na každé osobné stretnutie, ktoré mi realitný život prinesie. Želám veľa úspechov v osobnom živote, hlavne zdravíčko. Pekný deň :-)

Moji spokojní klienti:

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) po podpise zmlúv s realitnou maklérkou z Nitry Dagmar Kunovou.

Spokojní kupujúci rodinného domu v Nitre, s realitnou maklérkou Dagmar Kunovou.

Veľmi milá, ochotná, ústretová, komunikatívna pani maklérka...radosť spolupracovať. Ďakujeme, klient z HC

Spokojní klienti z Hlohovca po podpise zmlúv v kancelárii s realitnou maklérkou Dagmar Kunovou.

Super osoba. Mária Ondrišová

Hľadám pre svojich klientov: