Čo ste o mne možno nevedeli

Vďaka môjmu dlhoročného pobytu v zahraničí som mal možnosť vystriedať desiatky rôznych miest na bývanie v rôznych krajinách. Väčšinou vždy to bolo o tom istom, podávanie inzerátov, jednanie s realitnými maklérmi, obhliadky, vybavovanie rôznych papierov a dokumentov až po konečné bývanie. Niekedy ten process prebehol rýchlejšie a niekedy to trvalo večnosť. Zistil som, že veľa záleží na maklérovi samotnom, na jeho prístupe, šikovnosti a ochote ako na realitnej kancelárii. Boli takí ktorý mi ponúkli čokoľvek len aby ma rýchlo odbili a uzavreli obchod, ale aj takí, ktorí ma vypočuli a snažili sa vyhovieť mojim požiadavkám. Tie isté skúsenosti mali aj moji známi či už pri kúpe, predaju alebo prenájmu nehnuteľnosti. Vtedy som si vravel, že by som prácu realitného makléra chcel v živote raz vyskúšať, že by som dokázal tu prácu robiť lepšie ako tí ktorým záleží viac na finančnej odmene než na osobnom prístupe a serióznosti.

Nezáleží na tom kto a akú prácu vykonáva, ale na tom s akým prístupom sa k tej práci stavia.

Prednedávnom mi jeden kamarát zavolal, že uvažuje o prácu realitného makléra keď sa vráti zo zahraničia, a že ho oslovila jedna realitná kancelária, konkrétne HALÓ reality svojim prístupom a ochotou. Keďže ja sám som sa iba pár mesiacov dozadu vrátil zo zahraničia a o tej práci som už dávnejšie uvažoval, rozhodol som sa tam zavolať a prísť na pohovor. Bol som velice milo prekvapený ako so mnou jednali ale aj ich filozofiou a otvorenosťou. Na školení ma moja pozitívna predstava iba uistila. Páčilo sa mi že s každým jednajú seberovne na rozdiel od súčasného postavenia a veku, a že aj keď každý bude jednať samostatne, stále pracujeme ako team a máme si pomáhať. Najdôležitejšie pre nich je profesionalita a spokojnosť klienta. A vtedy som sa rozhodol, idem idem do toho!

Ak uvažujete, chcete alebo potrebujete niečo predať, kúpiť, prenajať alebo zobrať do prenájmu či iba poradiť, prosím neváhajte ma kontaktovať a ja Vám rád poradím a pomôžem. Rád si vypočujem Vaše požiadavky ale aj sťažnosti. Urobím maximum pre to aby ste boli nadmieru spokojný tak, ako so mnou, tak aj so službami HALO reality. Ďakujem a teším sa na našu vzájomnú spoluprácu.