Čo ste o mne možno nevedeli

Dobrý deň, volám sa Roman Gálik a pomáham klientom bezpečne, výhodne a profesionálne predať svoje nehnuteľnosti. V obchode mám 19 ročnú skúsenosť. Začínal som ako obchodný zástupca, potom ako predajca v kamennej predajni. V čase, keď bol na Slovensku v rozkvete katalógový predaj, mal som vlastnú sieť pozostávujúcu zo 120 obchodných zástupcov. Mám prax ako majster odbornej výchovy, čo je zaujímavá práca, ale nenapĺna ma tak ako si to prestavujem, nemôžem sa v nej tak presadiť a hlavne nie som pánom svojho času. Preto som sa začal venovať realitám. V Halorealitách som našiel to čom som hľadal, môžem pomáhať ľudom splniť ich sny o bývaní a mám dostatok času pre moje deti a manželku. Najlepší ohodnotenie mojej práce realitného makléra je, keď je klient s mojou prácou spokojný.

Najšťastnejší je ten, či už je kráľ, alebo roľník, kto nachádza pokoj vo vlastnom dome. (J.W.V.GOETHE)

Prečo HALO REALITY? S maklérmi tejto spoločnosti mám dobrú skúsenosť z minulosti pri kupovaní nehnuteľnosti pre dcéru. Oceňujem ich profesionálny prístup. Majú vybudovaný perfektný systém predaja. Vedia sa dobre postarať o svojich ľudí a neustále ich zdokonaľujú. Vnútorný softvér je na vysokej profesionálnej úrovni a neskutočne uľahčuje prácu makléra.

Známi a priatelia hovoria, že som typ človeka, ktorý je komunikatívny, priateľský, spoločenský, mám rád humor a dobrú zábavu. Medzi moje koníčky patrí varenie, fotografovanie, aktivity v speváckom občianskom združení, v ktorom okrem spevu pomáhame telesne postihnutým deťom, spoznávanie krás Slovenska a samozrejme moja manželka a moje 3 deti, ktorým sa snažím venovať vždy vo voľnom čase.

Moji spokojní klienti:

Spokojní kupujúci trojizbového bytu z Nitry s realitným maklérom Bc. Romanom Gálikom.

Spokojní predávajúci bytu v Klasove s realitným maklérom Bc. Romanom Gálikom.

Prácu makléra p.Gálika hodnotím veľmi pozitívne, priam ukážkovo. Som veľmi spokojná s realizáciou predaja môjho bytu, veľmi kladne hodnotím jeho profesionálny prístup, priznám sa že miestami som už rezignovala, snažil sa ma maximálne podporiť v trpezlivosti. Veľmi pozitívne hodnotím jeho prístup ku klientom, mala som možnosť niekoľkokrát byť pri jeho prezentácii, sprostredkovaní predaja, jeho vystupovanie a prístup bol korektný, seriózny v porovnaní s inými maklérmi nie vnucovací, s veľmi príjemným jednaním. Pred dvomi rokmi sa mi nepodarilo predať tento istý byt, žiaľ v tom čase som nemala informáciu o realitnej spoločnosti Halo reality, pre ktorú pracuje p. Gálik, som veľmi spokojná a veľmi pekne mu za všetok čas a námahu ďakujem. S pozdravom A.Černáková
Som veľmi veľmi spokojná.
LR
So službami zo strany pána Gálika som maximálne spokojná. LR
Ochotný, milý,komunikatívny. Som spokojný MJ
Veľká spokojnosť, žiadne problémy
A.L.
Dobrý den, vstřícný, flexibilní a milý přístup. Rychle řeší požadavky. Určitě by jsem doporučila.
Martina Najdeková
Pan Gálik ma velmi prijemny pristup k ludom, je velmi ludsky a sme radi, ze sme nasu nehnutelnost dali do jeho ruk, ma nasu 100 percentnu doveru.
veronika
S maklérom som bola veľmi spokojná, je spoľahlivý a dochvíľny. Aj keď byty, ktoré som bola s ním pozrieť nevyhovovali mojim predstavám, pevne verím, že nájde pre mňa byt, ktorý sa mi bude páčiť. Pravidelne so mnou komunikuje a zasiela ponuky.
Marcela
Som velmi spokojný, odporučil by som vážho makléra známemu, ďakujem.
Alexander Lahučký

Hľadám pre svojich klientov: