Čo ste o mne možno nevedeli

HALO reality som si vybral práve preto, lebo je tu skvelý tím plný profesionálov na vysokej úrovni v oblasti nehnuteľností, marketingu a aj vzdelávania či už nových alebo aj skúsenejších maklérov. Kolektív veľmi príjemný a vždy dokážu poradiť novým maklérom na ich začiatku. Čo je po mojich predošlých pracovných skúsenostiach vítaná zmena. Hlavne čo sa týka flexibility môjho času a ak si správne všetko načasujem tak mám čas aj na svoje koníčky. No hlavným dôvodom je prístup ku klientom, ktorý si dovolím tvrdiť, môže konkurencia naozaj závidieť.

Cesta na vrchol nie je ľahká, ale ten výhľad stojí za to.

Moji spokojní klienti:

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) po podpise zmlúv s realitným maklérom z Košíc, Jozefom Ďabolkom.

Spokojná klientka z Košíc po podpise kúpi dvojizbového bytu s realitným maklérom Jozefom Ďaboľkom.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) dvojizbového bytu, po podpise zmlúv v kancelárii v Košiciach s realitným maklérom Jozefom Ďabolkom.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) v kancelárii s maklérom Jozefom Ďabolkom, po podpise zmlúv trojizbového bytu v Košiciach.

Spokojní predávajúci a kupujúci nehnuteľnosti v Košiciach, po podpise zmlúv v našej kancelárii s maklérom Jozefom Ďabolkom.

Velmi príjemný a profesionálny pristup. Som velmi spokojna a určite ho budem odporúčať znamym. Ďakujem Illesova

S maklérom, z realitnej kancelárie HALO reality s pánom Ďabolkom, sme spolupracovali pri kúpe 3-izbového bytu, prostredníctvom ktorých ponúkajú svoje služby. Pohľad na to, ako dokázal premeniť sen na skutočnosť ma presvedčila, že poctivá práca sa stále vyplatí. Riešenia, ktoré boli nevyhnutné pre úspešnú realizáciu sa dostali do samého konca, kedy už môžem s istotou povedať, že vďaka nemu všetko prebiehalo ako malo. Nevedela by som si predstaviť realizovať to sama a preto na základe našej doterajšej spolupráce by som Vám chcela poďakovať za rýchle vyriešenie kúpi môjho nového bytu. Prajem veľa spokojných zákazníkov a teším sa na spoluprácu v budúcnosti.
Martina B.

Spokojný predávajúci z Košíc po podpise zmlúv v našej kancelárii, s realitným maklérom Jozefom Ďabolkom.

Spokojní predávajúci a kupujúci po podpise zmlúv nehnuteľnosti v Košiciach, s realitným maklérom Jozefom Ďabolkom.

Spokojní predávajúci a kupujúci po podpise zmlúv v našej kancelárii v Košiciach, s maklérom Jozefom Ďabolkom.

Čo sa tyká môjho predaja bytu, tak som bol s vašou spoločnosťou a s pánom Ďabolkom veľmi spokojný, jeho prístup a jednanie bolo pre mňa dosť na vysokej úrovni počas celej doby predaja.
Jan F.

Spokojný kupujúci z Košíc, pri podpise zmlúv v kancelárii s maklérom Jozefom Ďabolkom.

Spokojní klienti z Košíc, pri podpise zmlúv v kancelárii s maklérom Jozefom Ďabolkom.

Bol som celkom spokojný z vašimi službami čo sa tykalo predaja môjho bytu ďakujem za spoluprácu.
Jan Ficik

Hľadám pre svojich klientov: