Čo ste o mne možno nevedeli

Dobrý deň, volám sa Stanislav Dovičič a pomáham klientom bezpečne, výhodne a profesionálne predať svoje nehnuteľnosti. Obchod mi učaroval od malička kedy som si uvedomil že to je to, čo ma napĺňa, baví a to čomu sa chcem venovať. Prvý impulz som dostal pri ornej pôde ktorá ma vždy fascinovala a kde som na vlastnej koži zistil ako to reálne pri predaji a kúpe nehnuteľností vlastne je. Kupovali sme poľnohospodársku techniku zo zahraničia a predávali ju na Slovensku. Pri tejto činnosti som získal obchodné zručnosti vyjednávania ktoré pri predaji a kúpe sú na nezaplatenie. Ďalšie skúsenosti a prehľad som získal vo finančnom sektore, kde som sa dôkladne oboznámil s možnosťami financnovania a poistenia v jednotlivých inštitúciach na našom trhu. Najlepšia skúsenosť je vlastná skúsenosť a preto som všetky získané zručnosti využil vo svoj prospech.

Dôvera je pre každé podnikanie prevádzkový kapitál, bez ktorého sa žiadne dielo nepodarí.

Dobré obchodné meno a vynikajúca marketingová stratégia, toto som našiel v spolupráci s realitnou kanceláriou HALO reality. Reklama a inzercia na vyše 200 inzertných realitných portáloch, profesionálny prístup ku každému obchodu a neustále rozvíjanie systému pre uľahčenie práce makléra sú jedna z vecí čo ju robí jedinečnou.

Zodpovednosť, serióznosť a spoľahlivosť sú len niektoré z mojich vlastností. Najdrahšia reklama na svete je moje meno! Preto vždy dbám na to aby klienti s mojou prácou boli nielen spokojný ale odporúčali ma aj svojim známym. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Moje ocenenia:

2. miesto nováčik roka 2016

Moji spokojní klienti:

Spokojní klienti z Nitry pri preberaní bytu s realitným maklérom Ing. Stanislavom Dovičičom.

Spokojní klienti z Nitry po podpise zmlúv od svojho nového bytu, s realitným maklérom Ing. Stanislavom Dovičičom.

Spokojný klient z Nitry pri preberaní nehnuteľnosti s realitným maklérom Ing. Stanislavom Dovičičom.

Ďakujeme, veľmi spokojní, všetko bolo tak ako povedal. Odporúčame. Jana a Matej R.

Spokojní klienti z Nitry pri predaji rodinného domu s maklérom Stanislavom Dovičičom.

Boli sme spokojní, ďakujem za sprostredkovanie predaja. Patrícia Valekova
Veľmi spokojná, ústretovosť a snaha bola obdivuhodná, ďakujem. Ing. Tóthová
Super človek, vynikajúci maklér, vycibrený obchodník a vyjednávač. Palec hore. Ďakujem
Thomas K.

Spokojní klienti z Nitry, pri odovzdávaní bytu s maklérom Ing. Stanislavom Dovičičom.

100% spokojnosť, zhodnotil by som že priam nadštandardný prístup, ochota riešiť veci aj cez víkendy.
Milan Slivnický
Odporúčame p. Dovičiča k predaju má prístup ako keby predával svoj dom a to si ceníme. Ďakujeme
I. a P. Veselský
Vynikajuca komunikacia, informovanosť a prehlad.
Pekarík Martin
Chcem poďakovat p. Dovičičovi za seriózny prístup a profesionalitu pri obhliadke rodinného domu v Branči. Boli sme s priateľkou už na niekoľkých obhliadkach u iných realitných kancelárií a ked to porovnáme je to 100 a 1. Je vidieť, že ten človek tým žije a baví ho to. Škoda, že domček mal neaké detaily, ktoré neboli podla našich predstáv ale ako nám slúbil zoženie nám ten náš vysnívaný. Tešíme sa na spoluprácu.
Peter B.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) s maklérom HALO reality Stanislavom Dovičičom z Nitry, pri odovzdávaní nehnuteľnosti.

Dobrý deň, radi by sme týmto vyjadrili spokojnosť so spoluprácou s pánom Ing. Dovičičom pri kúpe rodinného domu v auguste 2016. Oceňujeme predovšetkým spoľahlivý prístup, pripravenosť, vystupovanie ale aj náležitú informovanosť, vždy keď to bolo potrebné.
Michal L.

Hľadám pre svojich klientov: