Čo ste o mne možno nevedeli

Po ukončení vysokoškolského štúdia na Právnickej fakulte UK v Bratislave som pôsobil ako firemný právnik obchodnej spoločnosti, pričom podstatnú časť mojej praxe pred pôsobením v HALO reality tvorila agenda tvorby právnych predpisov, právne zastupovanie a vypracovávanie písomných vyhotovení rôznych právnych úkonov, stanovísk a podkladov, týkajúcich sa predovšetkým rozmanitých právnych vzťahov k nehnuteľnostiam.

Čestne žiť, druhému neškodiť a každému dať, čo mu patrí.

Tieto svoje skúsenosti som sa rozhodol využívať ako realitný maklér najúspešnejšej realitnej spoločnosti na slovenskom trhu a myslím, že som sa rozhodol správne.
Už od začiatku môjho pôsobenia v HALO reality som pochopil, že práca realitného makléra je poslaním - prácou pre klienta. Ak si uvedomíme, že prevažná väčšina ľudí realizuje nakladanie so svojou nehnuteľnosťou možno raz, dvakrát za život, potom v tejto „rýchlej dobe“ o to viac záleží na precíznej práci ľudí, ktorí sa starajú o bezproblémový servis týkajúci sa ich nehnuteľností.
Som rád, že v tíme HALO reality som našiel profesionálov, ktorí rozumejú svojej práci a požiadavkám klientov.

Mojimi „koníčkami“ sú moja rodina, nové informačné technológie, turistika a basketbal. Mojim životným mottom sú právne princípy najznámejšieho starorímskeho právnika Upliana:„Honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere" (čestne žiť, druhému neškodiť a každému dať, čo mu patrí).

Moji spokojní klienti:

Inteligentné, rýchle jednanie, ochota poradiť a veľké nasadenie - maximálna spokojnosť :-) Manželia K. z Trnavy
Ďakujem bol som veľmi spokojný.
Príjemné, inteligentné, promptné a erudované správanie. Rudolf

Spokojné klientky s maklérom JUDr. Ladislavom Bielkom, pri preberaní rodinného domu v Trnave.

Bez problémov, ochota. S.F.
Velmi ochotny, promtny, prijemny. Ochotny pracovat aj v nedelu.
M.C.
Profesionálny prístup, zdvorilosť, veľmi slušné jednanie.
Suchon

Hľadám pre svojich klientov: