Predaj, rodinný dom Liptovská Lúžna, okr. Ružomberok, Exkluzívne HALO REALITY

rodinný dom - predaj Liptovská Lúžna
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj jednopodlažný dvojizbový rodinný dom v obci Liptovská Lúžna v OV, postavený v r.1951, na rovinatom pozemku o celkovej ploche 220 m²,z toho zastavaná plocha 75m², v pôvodnom stave, s možnosťou prestavby na 2. podlažie, orientácia sever-juh. Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, spálne, kúpeľne s WC, kúrenie lokálne krbom a dvomi elektr. novými akumulačnými pecami, zdroj teplej vody bojler, drevené podlahy, strecha sedlová, strešná krytina eternit. Inžinierske siete pozostávajú z elektrickej a vodovodnej prípojky, odpad je riešený formou žumpy s možnosťou napojenia na verejnú kanalizáciu.

Ján Holka

Ich spreche DeutschЯ говорю на русском

0905... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT janholka[at]haloreality.sk 0905 531 030

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

19118 janholka[at]haloreality.sk 38000
O obci Nové Mesto nad Váhom:

49 600

38 000 €
RK-19118VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
2
G
75m²
220m²
pôvodný
v hotovosti alebo hypotékou
juh-sever
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

S úklonou "smekám klobouk" před tímto pánem. Přes 25 let se pohybuji v obchodě na manažerských pozicích. O bchodě trochu něco už vím :-) U pana Holka jsem se se setkal...

Veľmi príjemný a ochotný v jednaní, som veľmi spokojná s realizáciou predaja nehnuteľnosti.

Dobrý den, zatím jsme velmi spokojeni. Vše probíhá velmi profesionálně.

Maximalne spokojny so vsetkym a myslim ze mi ponukol presne to co som hladal. Dakujem a urcite odporucim ak...

So službami sme spokojní. Osobitne vyzdvihujeme snahu makléra pána Holku, ktorý doviedol predaj nehnuteľnosťou do úspešného konca.

Veľmi príjemný a snaživý pán, konal rýchlo a nerobil žiadne prieťahy...

MÔJ PROFIL