Predaj, rodinný dom Jarabina, Stará Ľubovňa - Exkluzívne HALO reality

rodinný dom - predaj Jarabina
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jarabina, okres Stará Ľubovňa, vhodný na chalupu, ako aj na celoročné bývanie. Dom je v pôvodnom stave, pozostáva z murovanej a z drevenej zrubovej časti, v OV, orientovaný na J/V. Dispozične dom pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne s WC. Dom je podpivničený, pod domom sa nachádzajú dve pivnice a letná kuchyňa, vykurovanie je pomocou plynových gamatiek. Dom je napojený na vodovod z vlastnej studne, odpad je riešený žumpou. K domu prislúcha hospodárska budova, stodola a garáž. Celková plocha pozemku je 604 m². V obci sa nachádza ZŠ, MŠ, multifunkčné ihrisko, pošta, predajňa potravín, pohostinstvo a iné. V blízkosti obce Jarabina, cca 4 km sa nachádza pútnické miesto Zvir v obci Litmanová. Predajná cena je konečná, zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie HALO reality spojené s bezpečným prevodom nehnuteľnosti, vrátane záruky profesionálnych služieb a právneho servisu advokátskej kancelárie.

Štefan Jurčišin

0915... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT stefanjurcisin[at]haloreality.sk 0915 326 802

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

32202 stefanjurcisin[at]haloreality.sk 34999
O obci Nové Mesto nad Váhom:

49 600

34 999 €
SL-32202VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
260m²
130m²
57m²
604m²
pôvodný
v hotovosti alebo hypotékou
13 x 46
juho-východ
IS: Elektrická, plynová prípojka, vlastná studňa, odpadová žumpa
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Dakujeme za profesionalny a ludsky pristup. Dakujeme za pomoc a ustretovost, boli sme na sto percent spokojni a mozme len sluzby...

Ďakujem za perfektnú prácu.

Velmi pekne dakujem a som spokojna s Vasou pracou.

Chceme sa týmto poďakovať maklérovi p. Jurčišinovi za odborné poradenstvo a pomoc pri predaji bytu...

Rýchly, profesionálny, ľudský prístup.Vrelo odporúčam.

Vynikajúci ako človek, profesionálny prístup. Spokojnosť nadmieru.Určite ho budeme odporúčať aj znamym...

MÔJ PROFIL