Predaj, trojizbový byt Dudince

trojizbový byt - predaj Dudince
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt v centre mesta Dudince. Kompletne zrekonštruovaný byt s výmerou 69,49 m² sa nachádza na 5. poschodí zatepleného bytového domu. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, 3 obytných izieb, kúpeľne a samostatného WC. K bytu prislúcha presklená lodžia a pivnica. Kúrenie plynové, solárne panely na ohrev vody. Rekonštrukciou prešlo bytové jadro, elektrina, zavedená klimatizácia, vstavané kuchynské spotrebiče zn. Beko. Celkové náklady sú približne 175 €/mesiac vrátane energií. Parkovanie bezproblémové. V okolí kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, obchody. Maklér odporúča nehnuteľnosť.

Ing. Marcela Neslušanová

I speak English

0914... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT marcelaneslusanova[at]haloreality.sk 0914 186 582

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

49415 marcelaneslusanova[at]haloreality.sk 94990
94 990 €
KA-49415VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
3
G
69 m²
osobné
po kompletnej rekonštrukcii
v hotovosti alebo hypotékou
5/6
západ-východ
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Veľmi profesionálny a ústretový prístup, výborná komunikácia.

Dakujem za pomoc s predajom nehnuteľnosti. Pani Neslušanová je milá, poradí a vybaví všetky potrebné papiere. Prajem veľa pracovných úspechov.

Chcem sa veľmi pekne poďakovaž RK HALO reality za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti. Pani Neslušanová odviedla skvelú prácu. Bola ochotná, poradila, obhliadku prispôsobila našim možnostiam a všet...

Perfektná spolupráca. Odporúčam.

Veľmi profesionálny a ústretový prístup, výborná komunikácia.

Super spolupráca ochota a naša spokojnosť odporúčam.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia