Predaj, rodinný dom Banská Štiavnica

rodinný dom - predaj Banská Štiavnica
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v Banskej Štiavnici, časť Štefultov v pôvodnom stave. Priestranný dom disponuje viacerými miestnosťami (11) s tromi samostatnými vchodmi. Jedna časť (obývateľnejšia) pozostáva z kuchyne, dvoch izieb a kúpeľne s toaletou. V druhej časti bola započatá rekonštrukcia kuchyne, kúpeľne a jedálenskej časti. Ďalej je tu veľká, priestranná izba s drevenými parketami, jedna menšia izba a chodba. V tretej časti sú tri menšie miestnosti. Veľká časť domu je podpivničená, so studňou. Na pozemku je vodovodná prípojka a plynová prípojka. Svojou priestrannosťou a množstvom historických prvkov dáva tento dom veľa možností rekonštrukcie a využitia, či už na trvalé bývanie, prípadne podnikanie. Disponuje menšou záhradou. Prístupová asfaltová cesta až ku domu. Výmera: 597 m², z toho zastavaná plocha: 533 m². Okolie ponúka veľa možností pre trávenie voľného času turistikou, cyklistikou, poznávaním historickej časti mesta vzdialenej necelých 5km. V našej cene je zahrnutý kompletný realitný a právny servis.

RNDr. Katarína Denková

I speak EnglishIch spreche Deutsch

0918... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT katarinadenkova[at]haloreality.sk 0918 576 645

Mariana  Gréčová

0904... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT marianagrecova[at]haloreality.sk 0904 437 903

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

35598 katarinadenkova[at]haloreality.sk 55000
O obci Banská Štiavnica:

10612 www.banskastiavnica.sk

Banská Štiavnica je najstaršie a najslávnejšie banské mesto na Slovensku. Nazýva sa aj zemou baníkov "terra banensium". V roku 1993 bola zapísaná na Listinu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Mesto sa nachádza na území chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, ktoré sú najväčším sopečným pohorím na Slovensku. Uprostred kotlinky východne od mesta dvíha sa homoľa vyhasnutej sopky Kalvárie (726 m n. m.). Hlavným zdrojom bohatstva pre Banskú Štiavnicu bolo baníctvo. Koncom 13. stor. produkovala okolo 5000 kg striebra ročne. Spolu s baníckou ťažbou sa tu vyvíjalo zhutňovanie rúd.

V Banskej Štiavnici je vybudovaný skanzen - Banské múzeum v prírode. Poskytuje jedinečnú možnosť fárať do podzemia. Nový Zámok ponúka spolu so zaujímavou expozíciou protitureckých bojov na Slovensku aj jedinečný výhľad na mesto a okolie. Najvýznamnejšími architektonickými pamiatkami sú: Námestie sv. Trojice; morový stĺp so súsoším sv. Trojice bol postavený na znak vďaky mesta za ústup morovej epidémie v rokoch 1710 - 1711. Neskorogotický kostol sv. Kataríny bol postavený v rokoch 1443 - 1491.

Banská Štiavnica má mnoho jazier: Počúvadlo, Veľké a Malé Rychňavské jazero, Evičkino jazero, Klinger a iné.

55 000 €
BS-35598VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
9
533m²
499m²
597m²
osobné
pôvodný
elektrina 220V, plyn
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Pani Denková a pani Gréčová sa počas dlhého konania (kvôli klientom) správali ústretovo, trpezlivo a profesionálne. Ďakujem im, že mi sprostredkovali predaj mojej nehnuteľnosti...

Som nad mieru spokojny. Pristup, komunikacia a ustretovosť bola uplne v poriadku. Odporúčam a Dakujem...

Sikovna, velmi ochotna. Jozef Paula

Ďakujeme pani Denkovej za veľmi milý prístup, ústretovosť a rýchle vybavenie...

Absolútna spokojnosť.

Dobrá komunikácia, ústretovosť.

MÔJ PROFIL