Predaj, rodinná vila vypínajúca sa nad centrom Banskej Štiavnice

rodinný dom - predaj Banská Štiavnica
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinnú vilu s krásnym výhľadom na historické centrum mesta Banská Štiavnica, od ktorého je vzdialená cca 5 minút chôdzou. Vstup do domu je riešený cez prístavbu predsiene, ďalej sa na prízemí nachádzajú dve izby, kúpeľňa, wc, kotolňa. Prvé poschodie disponuje obývačkou s krbom, kuchyňou, špajzou, spálňou a podkrovie ďalšou izbou, kde je aj priestor na vytvorenie ďalších obytných miestností. V dome dominuje drevený obklad, prechod medzi podlažiami je riešený dreveným schodiskom. Okná sú drevené s vertikálnymi žalúziami. Vykurovanie zabezpečuje kotol na elektrickú energiu aj pevné palivo. V roku 1998 prebehla na dome rekonštrukcia a to stierky, laminátové podlahy, pristavenie verandy, zariadenie domu. Pri dome sa nachádza pivnička, garáž a pozemok s ovocnými stromkami, vhodný na pestovanie, či altánok s grilom. Dom ponúka veľkorysý priestor na využitie ako ubytovacie zariadenie, ale je vhodný aj na trvalé bývanie, či chalupu. Dom sa predáva aj so zariadením. Banská Štiavnica je mesto plné zaujímavých kultúrnych podujatí, historických pamiatok, výborných kaviarničiek a reštaurácií, s podmienkami vhodnými na turistiku, lyžovanie, či plávanie v Štiavnických tajchoch. V cene je zahrnutý realitný a právny servis.

Magdaléna Štepáneková

0908... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT magdalenastepanekova[at]haloreality.sk 0908 924 448

Jana  Jusková

... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT * *

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

33774 magdalenastepanekova[at]haloreality.sk 135000
O obci Banská Štiavnica:

10612 www.banskastiavnica.sk

Banská Štiavnica je najstaršie a najslávnejšie banské mesto na Slovensku. Nazýva sa aj zemou baníkov "terra banensium". V roku 1993 bola zapísaná na Listinu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Mesto sa nachádza na území chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, ktoré sú najväčším sopečným pohorím na Slovensku. Uprostred kotlinky východne od mesta dvíha sa homoľa vyhasnutej sopky Kalvárie (726 m n. m.). Hlavným zdrojom bohatstva pre Banskú Štiavnicu bolo baníctvo. Koncom 13. stor. produkovala okolo 5000 kg striebra ročne. Spolu s baníckou ťažbou sa tu vyvíjalo zhutňovanie rúd.

V Banskej Štiavnici je vybudovaný skanzen - Banské múzeum v prírode. Poskytuje jedinečnú možnosť fárať do podzemia. Nový Zámok ponúka spolu so zaujímavou expozíciou protitureckých bojov na Slovensku aj jedinečný výhľad na mesto a okolie. Najvýznamnejšími architektonickými pamiatkami sú: Námestie sv. Trojice; morový stĺp so súsoším sv. Trojice bol postavený na znak vďaky mesta za ústup morovej epidémie v rokoch 1710 - 1711. Neskorogotický kostol sv. Kataríny bol postavený v rokoch 1443 - 1491.

Banská Štiavnica má mnoho jazier: Počúvadlo, Veľké a Malé Rychňavské jazero, Evičkino jazero, Klinger a iné.

135 000 €
BS-33774VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
341 m²
120 m²
604 m²
osobné
voda, elektrina, septik
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Pri výbere makléra sme sa riadili referenciami od predošlých klientov realitnej kancelárie. Môžme potvrdiť, že všetky pozitívne...

Chcel by som veľmi oceniť prácu a schopnosti pani Štepánekovej, najmä kvôli jéj férovému a odbornému prístupu. Samozrejmosťou bolo, že vždy všetko sedelo, ako sme sa dohodli..

Skvely pristup :-)

Profesionalita na vysokej úrovni, ochota, slušnosť, dochvílnosť...

Veľmi príjemná osoba. Ústretová, a dobre sa s ňou jedná. Cítiť profesionalitu. Len odporúčiť môžem.

Snazivy pristup a ochota, malo vydane u realitnych maklerov. Dakujeme.

MÔJ PROFIL