Vianočná akcia Banská Štiavnica
Vianočná firemná akcia pobočky HALO reality Banská Štiavnica na spoločnom obede a na vianočných trhoch vo Zvolene.
Vianočná firemná akcia pobočky HALO reality Banská Štiavnica na spoločnom obede a na vianočných trhoch vo Zvolene.
Naše AUDI Q3 pre najlepšieho makléra mesiaca november môžete stretnúť v Prievidzi a okolí, jazdí na ňom Martina Makovinská. Gratulujeme!
Vianočná firemná akcia pobočky HALO reality Zvolen na miestnych vianočných trhoch.
Prievidzska pobočka si dala spoločný vianočný pobyt s minituristikou, aquaparkom a wellnesom v Turčianskych Tepliciach. Samozrejme bol aj spoločný obed, večera a dobrá nálada. :-)
Včera sa uskutočnila vianočná porada manažérov HALO reality na zámku Grand Vígľaš. Zhodnotenie uplynulého roka, predstavenie zmien a noviniek v roku 2025. Ďakujeme a prajeme kolegom krásne vianočné sviatky.
Dnes (6.12.2024) nás môžete vidieť na titulke druhého najpredávanejšieho denníka Plus 1 deň.
Dnes (3.12.2024) nás môžete vidieť na titulke najpredávanejšieho denníka Nový čas.
Tento týždeň sme opäť natáčali reláciu Nové bývanie s Vladimírom Voštinárom, v ktorej budete môcť vidieť našu realitnú maklérku z Prievidze, Ing. Alexandru Bernátovú.
Firemná akcia pobočky Malacky, návšteva zrazu veteránov so spoločným obedom.
Makléri pobočky Komárno navštívili protitureckú pevnosť a vychutnali si spoločný obed.