Auto pre najlepšieho makléra apríl

Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Auto pre najlepšieho makléra aprílFormulu HALO reality stretnete opäť v Prievidzi, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca apríl, Ing. Alexandra Bernátová. Gratulujeme!

Množstvo bonusov

U nás má maklér získať množstvo bonusov. Predsa viac ako 100 maklérov vie, prečo je v HALO reality. Pridajte sa k nám aj vy bez akýchkoľvek mesačných poplatkov, či povinného vysedávania v kancelárii.

Celoslovenský seminár JAR 2019

Cez víkend sa s účasťou viac ako 100 spolupracovníkov uskutočnil celoslovenský seminár maklérov HALO reality. Tentokrát na reprezentatívnom mieste, zámku Grand Vígľaš. Vo výbornej atmosfére zaznelo viacero prednášok a ako každý jarný seminár, tak aj na tomto boli vyhlásení najlepší makléri, pobočky, nováčikovia a odovzdané bonusové šeky v celkovej hodnote skoro 7.000€! Maklérom roka sa stala Ing. Alexandra Bernátová z Prievidze, nováčikom roka Miloš Silný z Trnavy a cenu pobočku roka obhájil kolektív Prievidze! Gratulujeme!

Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Celoslovenský seminár JAR 2019 Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Celoslovenský seminár JAR 2019 Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Celoslovenský seminár JAR 2019 Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Celoslovenský seminár JAR 2019 Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Celoslovenský seminár JAR 2019 Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Celoslovenský seminár JAR 2019 Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Celoslovenský seminár JAR 2019

Auto pre najlepšieho makléra marec

Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Auto pre najlepšieho makléra marecFormulu HALO reality stretnete opäť v Šali, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca marec, Peter Hlavatý. Gratulujeme!

Realitná akadémia - obchodné zručnosti

Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Realitná akadémia - obchodné zručnosti Tento víkend sa uskutočnili školenie - obchodné zručnosti, ktoré povinne absolvujú všetci naši makléri ako nadstavbu základného školenia. Záleží nám na vedomostiach našich maklérov.

Auto pre najlepšieho makléra február

Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Auto pre najlepšieho makléra februárFormulu HALO reality stretnete v Košiciach, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca február, Ing. Štefan Páll. Gratulujeme!

Auto pre najlepšieho makléra december

Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Auto pre najlepšieho makléra decemberFormulu HALO reality stretnete v Bratislave, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca december, Ing. Katarína Paršová. Gratulujeme!

Najlepší maklér pobočky Spišská Nová Ves

Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Najlepší maklér pobočky Spišská Nová VesNajlepším maklérom pobočky Spišská Nová Ves za rok 2018 sa stal Štefan Jurčišin, cenu odovzdala manažérka pobočky Dagmar Hájeková. Gratulujeme!

Auto pre najlepšieho makléra november

Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Auto pre najlepšieho makléra novemberFormulu HALO reality stretnete v Banskej Štiavnici, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca november, Magdaléna Štepáneková. Gratulujeme!

Kariérny postup? U nás samozrejmosť

U nás rastiete, nie len bonusmi. Máte skúsenosti s nehnuteľnosťami? Otvorte si vlastnú pobočku s minimálnymi nákladmi a bez franšízových poplatkov.

Celoslovenská porada manažérov pobočiek

Včera sa uskutočnila pravidelná porada manažérov pobočiek v kongres hoteli vo Zvolene. Po porade nechýbal obed, vianočné darčeky a oddych vo welnese.

Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Celoslovenská porada manažérov pobočiek Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Celoslovenská porada manažérov pobočiek Recenzie, realitná kancelária HALO reality - Celoslovenská porada manažérov pobočiek

HALO financie - jednotky spojili sily!

Viac možností, ešte lepšie služby pre klientov a našich maklérov. Odteraz aj hypotéky, životné poistenie, poistenie domácností a aút, všetko na jednom mieste :-) Tešíme sa na spoluprácu s Fincentrom.

ZOBRAZIŤ ĎAĽŠIE